18 травня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2022 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Головна>Новини>Підтримка молоді Волині - запорука розвитку країни
  П'ятниця, 17 листопада 2017 14:05

  Підтримка молоді Волині - запорука розвитку країни

  Про створення системи всебічної підтримки, формування та розвитку громадянської активності молоді для її самовизначення і самореалізації, забезпечення правових, гуманітарних, економічних передумов та надання гарантій соціального становлення молодої особи говорили під час засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, що відбулася 16 листопада 2017 року.

  - Рішенням районної ради була затверджена районна програма “Молодь Волині” на 2016-2020 роки. Стратегічна мета якої полягає у створенні умов для самореалізації та творчого розвитку кожної молодої людини – громадянина України, реалізації інноваційного потенціалу молоді в усіх сферах суспільного життя, вихованні покоління людей, здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, зберігати й примножувати цінності народу України та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати суверену, демократичну, правову державу як невід’ємну складову європейської та світової спільноти, - саме так розпочав свою доповідь головний спеціаліст відділу Андрій Степанюк.

  Також у ході розмови він зазначив, що Програма  реалізується за такими основними напрямками:

  1)формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання;

  2) пропаганда та формування здорового способу життя;

  3)розвиток неформальної освіти;

  4)створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді.

  Відтак, у рамках реалізації першого напрямку у навчальних закладах району проводяться такі заходи, як “Молодь у злагоді з законом” та Школа Лідера. Не менш важливою складовою розвитку молодої особистості, на якій наголосив Андрій Валерійович, є патріотичне виховання. З метою реалізації цього напрямку протягом 2017 року були проведені заходи в закладах освіти району щодо відзначення другої річниці героїчної оборони Донецького аеропорту військовослужбовцями Збройних Сил України, фізкультурно-патріотичний Фестиваль «Нащадки козацької слави», спортивні забави  з нагоди річниці Конституції України, розважально-масові заходи «Нащадки козацької слави». Під час проведення  всеукраїнської акції « За чисте довкілля» учні загальноосвітніх закладів району  надали допомогу в  упорядкуванні меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни.

  - З метою формування у молоді здорового способу життя у школах проводяться акції “У здоровому тілі – здоровий дух”, спортивно-масові заходи на теми “Здорова родина – здорова українська нація”, “Молодь обирає здоров’я”, - зазначив Андрій Степанюк. - Наші учні є учасниками Всеукраїнської інофрмаційно-профілактичної акції “Відповідальність поинається з мене”. У листопаді по закладах освіти району анонсовано проведення місячника пропаганди здорового способу життя, у рамках якого планується проведення тематичних вікторин, спортивних заходів, тематичних годин, круглих столів.

  Також доповідач звернув увагу і на той момент, що до реалізації вище вказаних пунктів Програми залучаються відділ культури та туризму райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей та громадські організації.

  Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

  Переглядів 2007
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua