22 жовтня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Жовтень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
  Рожище
 

21

Понеділок, 24 лютого 2020 10:26

Повірити в себе, знайти себе,бути наполеглевим – це одна із основних складових змісту життя.

 Як віднайти своє місце під сонцем, як правильно вибрати професію, яка б стала змістом життя, покликанням, від якого отримувати не тільки матеріальне, але і моральне задоволення,хочеться поділитися із життєвого досвіду на прикладі  знаного не тільки на  Волині,алеі за її межами будівельника, керівника та засновника приватного підприємства «Зевс-Гарант», Анатолія Миколайовича Давидюка.

Народився Анатолій Миколайович в селі з цікавою історією та мальовничою назвою Любче, що в Рожищенському районі. Перш ніж знайти своє, пройшов чимало випробувань та  змінив чимало професій. Після закінчення у 1976роціПереспівської середньої школи, де була можливість отримати посвідчення тракториста, почав працювати у колгоспі «Здобуток Жовтня».

Після демобілізації, навчався в Здолбунівському професійно-технічному училищі, здобувши фах помічника машиніста тепловоза. Пропрацювавши більше двох років в ДЕПО вирішив повернутися в рідне місто Рожище на відомий в країні завод « Рожищефермаш» пройшовши кар’єрною стежкою від слюсаря до старшого майстра збирального цеху. Довелося випробувати себе на посадах головного інженера, голови СВК «Руднянський». Також довелося багато вчитися, додатково здобувши вищу освіту та спеціальність менеджера. Завдяки набутому досвіду та життєвій ситуації, яка склалася на той час, Анатолієм Миколайовичем 10 грудня 2008 року було засноване  приватне підприємство «Зевс –Гарант», яке почало займатися виготовленням залізо - бетонних виробів та їх реалізацією а також ремонтом і будівництвом будівель та споруд.

Починаючи із дати заснування до сьогоднішніх днівперелік будівельно - ремонтних робіт,переважно в соціально-культурній  сфері а це додатково вимагало особливих знань специфіки галузі, та об’єктів досить вагомий, а саме:

-Реконструкція Локачинського районного центру зайнятості 2008 рік;

-РеконстукціяБерезнівського центру зайнятості Рівненської області

2011-2015 роки;

-Реконструкція спортивної школи у м. Рожище 2015 рік;

-Реконструкція та ремонт дитячого відділення Рожищенської центральної

районної лікарні 2016 року;

-Будівництводитячого садочка в с. СереховичіСтаровижівського району,

та капітальний ремонт будинку культури у селі Копачівка

Рожищенського району у 2017 році;

-Капітальний ремонт дитячого садочка в с. ЛюбчеРожищенського

району та реконструкція будинку культурив с. Синове Старовижівського

районуу 2018 році;

         - Ремонт покрівлі торгівельного центру та адмінприміщення

Рожищенської райспоживспілки у 2019 році;

В даний час підприємство здійснює ремонтно-будівельні роботи будівлі ЦНАПУ в с.СереховичіСтаровижівського району.

Щоб мати такі замовлення, слід іти в ногу з часом, вивчати та втілювати у виробництво новітні технології, чому в значній мірі допомагають семінари асоціації будівельників, постійним учасником яких являється підприємець.

Це далеко не весь перелік будівельних об’єктів,в які вкладено частину душі та серця Анатолія Миколайовича, адже були і участь, як субпідрядника у будівництві та ремонтів приміщень центрів зайнятості Волині, виготовлення та влаштування  тротуарної плитки,цементної огорожі, доставка будівельних матеріалів.

Будівельна галузь це частково сезонна галузь. В пік будівельних робіт на підприємстві працює близько 40 чоловік, середній вік яких становить понад 30 років, які отримують заробітну плату від 8 до 10 тис.грн.Звичайно, мало, зізнається керівник, проте все робиться і буде робитися й надалі для того, щоб ці показники були значно вищими. Бути керівником акцентує Анатолій Миколайович - це відповідальність не тільки перед замовником за термін та якість, але перш за все -відповідальність перед найманими працівниками перед їх сім'ями та родинами.

Зрозуміло, що основою, стержнем даного підприємства являється керівник та інженерно-технічний склад.Завдяки активній співпраці зі службою зайнятості Рожищенського району, підприємство продовжує працювати та розвиватися. Як наслідок  протягом 2018-2019 року працевлаштованопонад 10 чоловік будівельних спеціальностей, а це муляри, штукатури, бетоняри, підсобні робітники. Тому служба зайнятості в повній мірі сприяє регулярному працевлаштуванні незайнятих громадян.

А ще керівник вдячний за те,що служба зайнятості допомагає йому,як роботодавцю вільно почувати себе у мінливому законодавстві. «Безцінними є послуги та наради, бліц-навчання, які надають фахівці», - вважає підприємець.

Стимул до роботи та розвитку ПП «Зевс–Гарант» тато двох дорослих дітей та семи внуків черпає в Родині та Друзях, адже їх підтримка та розуміння сприяє та надихає  до подальшої роботи та життя.  

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  Я. Гулавський.

Переглядів 188

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua