18 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
  Рожище
 

21

П'ятниця, 01 червня 2018 10:01

Компенсація ЄСВ – вигода для роботодавця, офіційне оформлення і заробіток – для безробітного

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприяння служби зайнятості.

Днями  в  приміщенні  Рожищенськї районної філії Волинського ОЦЗ  проходив семінар на тему «Порядок надання компенсації роботодавцям ЄСВ при створенні нових робочих місць». В заході взяли участь 15 роботодавців району - юридичні та фізичні особи.

«Компенсацію страхового внеску роботодавець може отримати у разі працевлаштування на нове робоче місце безробітних з певних категорій громадян. Це може бути, до прикладу, молодь, яка закінчила навчання і вперше приймається на роботу, один з батьків, що утримує дитину до 6 років, учасник бойових дій, тощо. Так, з початку року службою зайнятості в Рожищенському районі працевлаштовано 9 безробітних з компенсацією ЄСВ» - зазначила провідний фахівець Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Артемюк.

Особливо актуальною така співпраця з центрами зайнятості є для суб’єктів малого підприємництва, які щойно  започатковують або розширюють власну діяльність. «Основа нашої співпраці з роботодавцем – це взаємна вигода. Компенсація єдиного внеску – один із реально працюючих інструментів сприяння розвитку малого бізнесу і створення нових робочих місць» – зазначила фахівець.

Під час семінару присутні дискотували і дійшли висновку, що запропонована компенсація єдиного внеску дійсно є підтримкою для роботодавців в сучасних складних економічних умовах, та сприяє легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями  Рожищенської  районної філії  Волинського ОЦЗ Наталія Артемюк

Переглядів 214

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua