18 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
  Рожище
 

21

П'ятниця, 25 травня 2018 08:54

Профорієнтація для учнів: формуй своє професійне майбутнє вже зараз

Напередодні Дня захисту дітей, Служба у справах дітей Рожищенської районної адміністрації спільно із Рожищенською районною філією Волинського обласного центру зайнятості, провели зустріч на тему «Знай свої права» з дітьми району, які опинились у складних життєвих обставинах, схильні до правопорушень, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Учасниками заходу стали  голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, заступник голови районної ради Раїса Кучмук, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції Валентина Лясковська,  головний спеціаліст відділу «Рожищенське бюро правової допомоги» Мар’яна Демчук, юрисконсульт Рожищенського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Олександр Сітовський, завідувач сектору превенції ВП ГУНП у Волинській області Петро Павлюк, заступник директора районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Стащук та ряд інших фахівців.

Голова райдержадміністрації Інна Гайворонська привітала молодь із завершенням навчального року та початком літніх канікул, побажала дітям здоров’я, щасливого дитинства та успіхів у реалізації усіх бажань та можливостей у майбутньому дорослому житті.

Заступник голови районної ради Раїса Кучмук заклила дітей замислитися над своїм хистом, зорієнтуватися у світі професій, вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати самостійну трудову діяльність та життєвий шлях. Зазначила, що нині в районі діє 5 програм, спрямованих на захист  та реалізацію прав дітей.

Жанна дубчук, начальник служби у справах дітей детально розповіла про права дітей особливо вразливих категорій на оздоровлення та навчання.

                Ознайомили школярів із професіями, які є актуальними на ринку праці. Наталія Стащук розповіла за якими напрямками служба зайнятості  здійснюється  професійне навчання,  надала рекомендації щодо майбутнього вибору професії, а також презентувала формулу вибору професії «Хочу.Можу.Треба». Окрім того, закликала учнів пройти тестування для визначення професійних здібностей та допомоги у виборі майбутньої професії  ще зі шкільної лави. Жінка наголосила, що замислитися про своє професійне майбутнє, обрати затребувану на ринку праці професію потрібно вже зараз, аби згодом, працюючи над собою,  стати справжнім професіоналом справи, яку обрали.

 В ході проведення заходу школярі мали змогу ознайомилися з престижними, конкурентноспроможними і перспективними на ринку праці професіями, шляхами їх опанування, вимогами роботодавців до претендентів на вакансії.

 З великим задоволенням діти брали участь в іграх та конкурсах: «Знайди назви професій у віршах», «Знайди пару», «Розшифруй анаграму», відгадували загадки, складали прислів’я, малювали «Дерево мрій».

                -  Якщо ви й досі вагаєтесь, якій професії надати перевагу, чи не маєте уявлення,  то звертайтеся  до фахівців служби зайнятості, - закликала  дітей Наталія Стащук. – Старшокласникам допоможуть обрати професію, яка відповідає їх здібностям і нахилам та користується попитом у роботодавців; студентам – знайдуть  підходящу роботу і допоможуть закласти фундамент успішної кар’єри.

Переглядів 139

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua