21 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
  Рожище
 

21

Вівторок, 16 січня 2018 14:00

Про діяльність Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у 2017 році.

         З метою підвищення якості та ефективності послуг, що надаються Державною службою зайнятості з 09 листопада 2017 року  почала повноцінно функціонувати Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

          Працівники, які раніше виконували адміністративно – господарські функції тепер виконують функції по наданню послуг клієнтам: шукачам роботи надають  сервісну підтримку сприяння зайнятості та розвитку кар’єри, а роботодавцям – якісний добір працівників.

Реорганізація служби зайнятості супроводжується запровадженням в роботі сучасних інформаційних технологій. Зокрема, для презентації шукачів роботи застосовуються відеорезюме; запроваджено дистанційне спілкування з роботодавцями за допомогою скап-співбесіди та відеорев’ю вакансій             ( презентації роботодавців та вакансій). Пошукачі роботи отримали можливість дистанційного навчання та навчання он-лайн за допомогою освітнього проекту PROMETHEUS та реалізації соціального проекту  з вивчення англійської мови на базі он-лайн платформи “Lingva. Skills”. За допомогою «Електронної черги» кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатися на індивідуальний прийом до фахівця через мережу Інтернет.

З метою популяризації вакансії, наглядної демонстрації приміщення, умов праці, робочого місця та обладнання, на якому потрібно працювати на цьому підприємстві створюються фото вакансії та презентації підприємств.

         Для сприяння молоді у працевлаштуванні на перше робоче місце формується банк резюме та відео-резюме студентів випускних курсів Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.. С.З.Гжицького .

Застосування цих та інших форм роботи є додатковим імпульсом у досягненні позитивної динаміки результатів роботи служби зайнятості.

Протягом 2017 року за сприяння районної служби зайнятості працевлаштовано 1039 осіб, що на 5,5% більше ніж у 2016 році.  З метою самозайнятості 5 осіб виявили бажання провадити підприємницьку діяльність та отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Проходили професійне навчання 190  громадян, а рівень працевлаштування після проходження професійного навчання становить 99%.  Участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру брали 473 безробітних громадян.  І як результат -  83% громадян, які взяли участь у таких роботах працевлаштовані на постійні робочі місця.  Шляхом компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям працевлаштовано 29 безробітних громадян

У 2016 році зросла кількість роботодавців, які співпрацювали зі службою зайнятості до 80,4% із загальної кількості роботодавців, які використовують найману працю, а кількість вакансій збільшилася на 10% і становила 1011 одиниць.

Районною філією здійснюється висвітлення актуальних питань зайнятості та інформації про вільні робочі місця в ЗМІ, веб-сайтах Рожищенської районної державної адміністрації та Волинського обласного центру зайнятості. Відеорезюме та інформаційні повідомлення розміщуються на сторінці Рожищенської районної філії Волинького обласного центру зайнятості, яка створена в соціальній мережі ФЕЙСБУК та каналі у мережі YouTube.

Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

Переглядів 255

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua