16 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  Рожище
 

21

П'ятниця, 29 грудня 2017 11:19

Історія працевлаштування

        На сьогодні все більшу кількість українських громадян приваблює робота за кордоном, а сайти оголошень рясніють багатьма пропозиціями та вакансіями, з неприродно високими заробітними платами. І відтак, кількість наших громадян, все частіше приймають рішення виїздити в інші країни. У багатьох країнах існує попит на дешеву, не кваліфіковану робочу силу для роботи у сільському господарстві, харчовій, обробній промисловості, будівництві, на підприємствах легкої промисловості, де потрібно не кваліфікаційні працівники і працівники з низькою кваліфікацією, для використання низькооплачуваних робіт.

   Але часто за досить привабливими пропозиціями роботи, приховані прості шахраї та недобросовісні роботодавці, котрі змішують виконувати надмірний об’єм роботи та експлуатують людей. Що варто врахувати при виїзді за кордон та чи є хороша альтернатива працевлаштування в Україні вже сьогодні?

«Живи та працюй в Україні – сьогодні це не лише лозунг, а і прямий заклик до дій. Робота дійсно є – потрібно просто прийти до Служби зайнятості! І Сергій Денис є у цьому яскравим прикладом.

      Сергій тривалий час працював за кордоном. Проте згодом зрозумів, що щастя не в грошах. Ні для кого не секрет, що складовими людського щастя є сім'я, друзі і … улюблена робота. Питання лише в тому, як визначити, вибрати улюблену роботу. Де криється відповідь на вічне питання - що робити далі?

        У листопаді 2017 року Сергій звернувся в Рожищенську районну філію Волинського обласного центру зайнятості за допомогою у сприянні в працевлаштуванні. За рекомендаціями фахівців він відвідував інформаційні семінари, тренінги, оскільки, перш ніж здійснювати будь-які дії щодо пошуку роботи, людині потрібно визначити для себе, яку роботу вона хоче.  Під час відвідувань, безробітного  було вмотивовано на успіх, впевненість, і разом з тим знаходження варіантів нового успішного працевлаштування.

  Фахівецем було запропоновано співбесіду на ТДВ «Рожищенський сирзавод» на вакансію апаратник виробництва сухих молочних продуктів. Співбесіда пройшла вдало.

«Щастя – це коли ти вранці йдеш на роботу з посмішкою, і ввечері повертаєшся додому з посмішкою…»- сказав Сергій. Напевно, важко знайти людину, яка б не погодилась з цим твердженням. А особливо, якщо вам свого часу не пощастило вибрати одразу роботу до душі.

Фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послу Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості - Лариса Бондар

Переглядів 264

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua