16 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  Рожище
 

21

Середа, 18 жовтня 2017 13:52

Безробітний озброєний інформацією про зайнятість – професіонал із пошуку роботи

Днями в Рожищенському районному центрі зайнятості проведено черговий інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.

Серед різноманіття отриманої інформації, безробітні ознайомились із своїми обов’язками передбаченими Законом України «Про зайнятість населення», зокрема, з такими як: самостійно або за сприяння центру зайнятості, здійснювати активний пошук роботи; відвідувати центр зайнятості у визначений і погоджений з ним час, але не рідше ніж один раз на 30 календарних днів; дотримуватися письмових індивідуальних рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, зокрема брати участь у заходах, пов’язаних із сприянням забезпеченню зайнятості населення; інформувати центр зайнятості, протягом трьох робочих днів про обставини припинення реєстрації. Також акцентовано увагу на недопущенні виконання безробітними будь-яких оплачуваних робіт одночасно перебуваючи на обліку в центрі зайнятості.

Серед основних моментів присутніх на семінарі зацікавили питання страхових випадків, тобто коли і при яких обставинах відбувається повернення коштів безробітними.

Увагу учасників семінару було звернуто на найбільш поширені випадки повернення безробітними коштів, зокрема, на те що законом заборонено отримувати дохід та одночасно перебувати на обліку в центрі зайнятості в статусі безробітного. Крім цього, недопустимо без поважних причин самостійно залишати навчання за направленням центру зайнятості до його закінчення. Наслідком вказаних випадків стає розслідування страхового випадку та рекомендація безробітному повернути кошти отримані ним за період перебування на обліку в службі зайнятості та одночасним отриманням додаткового доходу, а також кошти витрачені на його навчання. Крім цього, вказані випадки є одними з підстав припинення реєстрації безробітного. В разі відмови безробітного добровільно повернути вказані кошти, служба зайнятості стягує їх в примусовому порядку та звертається по допомогу до правоохоронних органів, безпосередньо до суду, а також до органів виконавчої служби.

На завершення учасники семінару були переконані в безухильному виконанні покладених на них обов’язків як безробітних, для недопущення в подальшому непорозумінь із службою зайнятості.

17.10.2017

Провідний юрисконсульт Рожищенського РЦЗ С. Куц

Переглядів 270

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua