26 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

П'ятниця, 31 березня 2017 09:17

Трудова копійка годує до віку.

Зустріч розпочала директор центру зайнятості Лариса Вишневська  разом з начальником відділу управління агропромислового розвитку  Рожищенської   РДА Володимиром Нікітіним , який   запропонував слухачам скористатись можливостями обласних і районних програм підтримки сільськогосподарських виробників, які будуть діяти протягом    2017-2020 років  і наголосив:«Мало володіти землею, треба хотіти і вміти на ній працювати».

         Заняття в проекті цікаві та необхідні для жителів сільської місцевості, особливо для віддалених від району сіл. Адже втративши роботу дуже часто люди втрачають і надію на краще життя. А саме отримавши науково обґрунтовану, цікаву, корисну інформацію від високо кваліфікованих фіхівців  цієї справи, практиків- колишніх безробітних, селяни починають з надією дивитися в своє майбутнє  і нерідко визначають для себе шляхи самозайнятості.

         На завершення роботи самим активним учасникам агрошколи були вручені сертифікати,  що підтверджують    наявність знань та вміння їх застосувати на практиці в сільському виробництві.

В.П.Трачук

Переглядів 222

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua