26 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 29 березня 2017 14:53

Можливості ресурсів мережі Інтернет в професійному визначенні.

 Метою  заходу є активізація пізнавально-мотиваційної  сфери випускників, розширення обізнаності у світі професій та  свідомого професійного вибору  у сучасному світі професій  за допомогою Інтернету. Галузь ІТ-технологій стрімко розвивається. Такі  навики, як уміння кодувати, в світі вже ставлять на один рівень з умінням говорити, читати і писати. Учні 11 класів  школи приєднались до освітнього проекту «Година коду». Кожен із школярів мав можливість спробувати себе у ролі програміста. Майже  усі  одинатцятикласники справились із завданням, в результаті чого отримали відповідний сертифікат з основ програмування.

Увагу молоді привернуто до необхідності посилення власної активності щодо пізнання своїх природних професійних задатків та співставлення з вимогами до обраної професії. З дітьми проведено експрес-тестування, розглянуто барометр професій, надано практичні поради щодо можливості реєстрації на молодіжних сайтах в Інтернеті для кращого пізнання себе та своїх можливостей.

Під час зустрічі  заступник начальника відділу надання соціальних послуг Валентина Трачук   розповів присутнім про стан ринку праці району, послуги центру зайнятості та про можливість навчання  молоді в Центрах професійно- технічної  освіти Державної служби зайнятості.

В.П.Трачук

Переглядів 217 Останнє редагування Середа, 29 березня 2017 14:54

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua