26 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 23 березня 2017 11:00

Визначили конкретні шляхи співпраці

  Під час зустрічі обговорено актуальні питання зайнятості сезонних працівників, шляхи оптимізації чисельності працюючих на підприємстві в зимовий період, вплив сезонних факторів на рівень зайнятості населення у сільській місцевості, а також дотримання чинного законодавства про оплату праці, зокрема, в частині забезпечення заробітної плати не нижче мінімального її розміру.

          Крім того, були розглянуті перспективи співпраці районної служби зайнятості з роботодавцем на 2017 рік в напрямку організації робіт тимчасового характеру, до участі в яких СВК імені Ватутіна протягом першого півріччя поточного року планує залучити близько 40 осіб з числа незайнятого населення, що перебуває на обліку в Рожищенському РЦЗ. На переконання учасників зустрічі, - це дасть змогу безробітним не лише на законних підставах отримати додатковий заробіток під час перебування на обліку в службі зайнятості, а й дозволить в найкоротший термін отримати постійне місце роботи.

           Також безпосередньо під час зустрічі від роботодавця було отримано замовлення на 8 працівників для участі у роботах тимчасового характеру. Ці вакансії планується укомплектувати протягом найближчих днів, адже претендентів на них є достатньо, як з числа жителів села Топільне, так і навколишніх населених пунктів.

Начальник відділу

взаємодії з роботодавцями                                                           В. САДОВСЬКИЙ

Переглядів 199

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua