24 травня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Отримуючи освіту, кожна людина мріє якнайефективніше проявити себе в обраній професії, досягти успіху у професійній діяльності, бути корисною, забезпечувати гідне життя обраною професією і отримувати від цього задоволення. Молодь має багато амбіцій, прагнень, мрій.
    Нерідко незалежно від досвіду, людям після 45 відмовляють саме через цифри в паспорті. На хорошу роботу не беруть через вік, а йдеш на пониження — відмовляють через надлишок досвіду. Але ж ділові контакти теж напрацьовуються не за один місяць. Із роками люди набираються життєвого досвіду, краще розбираються в оточенні, приймають зважені й обдумані рішення.
Днями у Рожищенському районному центрі зайнятості відбувся  ярмарок вакансій  з  підбору  персоналу для ТзОВ «Пакко Холдінг».
Ця історія успіху є хорошим прикладом для людей, які перебувають у активному пошуку роботи. Так, цілеспрямований та рішучий Олексій Наюк перебуваючи на обліку в Рожищенському районному центрі зайнятості відкрив для себе нові можливості.
В рамках профорієнтаційного  квесту «Твій вибір» продовжується профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. Так, для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Рожищенського району, зокрема в  Мильській, Літогощанський, ЗОШ №2 м. Рожище  на протязі тижня   проведено  інтерактивні мотиваційні заходи у формі профорієнтаційних уроків, диспутів тренінгів «Твоє професійне майбутнє».
Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості в умовах сьогодення є забезпечення індивідуального підходу до кожної людини, надання оперативної та якісної допомоги у працевлаштуванні. Особливої уваги потребують мешканці сіл .  Адже  робота  в  селі  часто  носить  сезонний  характер.  Одним  з  прикладів є функціонування дитячого  садка,  який  працює  тільки  в  теплу  пору  року. Працівники  цього  закладу  в  період  між  сезонною  роботою  звертаються  за  послугами  до  центру  зайнятості  і   періодично потребують  додаткового  заробітку
 Напередодні Великодня працівники Рожищенського районного центру зайнятості разом з безробітними громадянами долучились до всеукраїнської щорічної  весняної  акції ,,За чисте довкілля,,.
Яскравим прикладом успішного працевлаштування за професією «слюсар з ремонту автомобілів» є історія пошуку роботи  Вадима Бединського. Звільнившись з ТзОВ «ПАККО ХОЛДИНГ», де працював комірником, молода особа активно шукала себе на ринку праці Волині.
Для  налагодження  тісної  ефективної  співпраці  та  ділових  стосунків  04квітня  відбулася  робоча  зустріч  директора  Рожищенського  районного  центру зайнятості  Лариси  Вишневської  та  директора  Філії  «Рожищенський  автодор»  ДП «Волинський  облавтодор»  Романа  Таргонського.
З початком весняних польових робіт  у Рожищенському  районному центрі зайнятості провели семінар із підбиття підсумків освітнього проекту «Зимова агрошкола», який уже протягом дев’яти років успішно реалізовується в області та районі. Зокрема, тільки за період дев‘ятого сезону проведено 21 семінар для 327 жителів сільської місцевості та усіх бажаючих відвідати заходи  по вирощуванню усіх сільськогосподарських культур регіону, де отримали корисні поради, поділилися досвідом та отримали нові знання .
Сучасні події на Сході не залишають байдужими нікого. Горе торкнулось не лише жителів Сходу, а кожної української родини. Фахівці Рожищенського районного центру зайнятості не стоять осторонь і неодноразово підтримували учасників АТО, проводячи різноманітні профінформаційні заходи.  23-го березня з черговою зустріччю завітали у лікувально-профілактичний заклад «Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни».
23 березня 2017 року в Рожищенському районному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч директора РЦЗ Лариси Вишневської з представником  територіального органу Національної поліції України – старшим інспекторем з кадрового забезпечення Ківерцівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області майором поліції Олександрем Тищуком. Метою зустрічі було напрацювання спільних дій з добору претендентів на службу в поліції з числа зареєстрованих безробітних, або осіб, які перебувають на обліку як шукачі роботи. 
У рамках проведення профорієнтаційного квесту «Твій вибір» фахівці Рожищенського районного центру зайнятості за участю координатора  навчального центру IDEA ( підрозділ ГО"Волинські перспективи") за підтримкиMicrosftYouthSpark" Наталії Литвини  для учнів  одинадцятих класів ЗОШ №3 м. Рожище  провели тренінг «Побудова кар‘єри та професійний розвиток». 
23  березня  2017 року   в  Рожищенському  районному  центрі  зайнятості відбулося  засідання  «круглого  столу» на  чолі із  заступником  голови  Рожищенської  РДА  Інною Сергійчук , за  участю  начальника  управління  фінансів  Лілії  Клебанської,  директора центру зайнятості  Лариси  Вишневської  та  голів  сільських, селищної  та  міської  рад району.   Метою  зустрічі  було  обговорення  питання  об’єднання  територіальних  громад,  їх  розвитку  та  участі  громадськості  в  цьому  процесі.  Адже  формування  самодостатніх  громад – найважливіше  завдання  реформи  місцевого  самоврядування.  Спроможна  громада  матиме  можливість  самостійно  ефективно  вирішувати  питання  місцевого  економічного  розвитку,  планувати  розвиток  територій,   залучати  інвестиції,  утримувати  місцеву  інфраструктуру.  Перед  громадами  району  стало  непросте  питання  їх  об’єднання.  Саме  вони – первинна  ланка  у  формуванні  первинної  бази,  визначенні  перспектив  розвитку  сфери  застосування  праці  в  межах  підпорядкованих  їм  територій,  потенційних  об’єктів  для  інвестування.
22 березня  в Рожищенському районному центрі зайнятості в рамках проекту «Зимова агрошкола» відбулися семінари  на тему: «Вирощування кролів»  та «Квіти від весни до зими». Заняття провів знавець цієї галузі, ентузіаст своєї справи  Володимир Іщук.
22 березня 2017 року директор Рожищенського районного центру зайнятості Лариса Вишневська та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вадим Садовський відвідали одного з найбільших на сьогоднішній день сільськогосподарських товаровиробників району СВК імені Ватутіна та провели індивідуальну зустріч з керівником господарства Леонідом Бардабушом.
Шукати роботу не через спеціалізовані групи в соцмережах, а за допомогою та сприяння державної служби зайнятості вирішив демобілізований учасник АТО Андрій Іоргов. Повернувшись зі Сходу він зареєструвався в Рожищенському РЦЗ, адже багато чув від знайомих та односельців, що саме центри зайнятості активно сприяють у працевлаштуванні таким як він, при чому в кожному окремому випадку знаходять суто індивідуальні підходи, надають послуги комплексно та виважено.
 Днями у «Центрі студентського зообізнесу» при Рожищенському коледжі ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицького, вже традиційно, відбулася презентація лідера виробництва свинини, як у Рожищенському районі, так і Волинській області, - ТзОВ «Чебені Плюс».      
В рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір» днями у Залісцівській ЗОШ відбувся тренінг для старшокласників  «Побудова кар’єри   та професійний розвиток» з метою визначення особистих професійних цілей учнів складання власного професійного плану,  розширення уявлень школярів про світ професій, формування навичок усвідомленого професійного вибору, ознайомлення з послугами служби зайнятості та ситуацією на ринку праці району та   області.
15 березня 2017 року в рамках проведення спільних заходів по наданню практичної та інформаційної допомоги особам, які засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі, за круглим столом в Рожищенському районному центрі зайнятості зібрались інспектори Рожищенського районного відділу з питань пробації, фахівці РЦЗ та неповнолітні засуджені, які через свій молодий вік та недосвідченість «оступились» і вчинили кримінальні правопорушення. Метою проведення семінару було інформувати молодих хлопців про їх можливості в отриманні обраної професії та працевлаштуванні.

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua