09 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
  Рожище
 

21

Часткове безробіття не є новим в українському законодавстві. Надання допомоги по частковому безробіттю було запроваджено Законом України «Про зайнятість населення» ще у 2012 році. Саме тоді держава запропонувала такий вид гарантії зайнятості працівникам і водночас — фінансову підтримку роботодавцям, щоб зберегти робочі місця і стабілізувати економіку країни.
 29 травня набули чинностізміни щодо надання допомоги по частковому безробіттю, зокрема Закон № 591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)".
Схематична методика отримання допомоги.  Допоможи собі та допоможи своїм працівникам
П'ятниця, 28 лютого 2020 08:43

Оголошення

Понеділок, 24 лютого 2020 11:26

Оголошення

 Як віднайти своє місце під сонцем, як правильно вибрати професію, яка б стала змістом життя, покликанням, від якого отримувати не тільки матеріальне, але і моральне задоволення,хочеться поділитися із життєвого досвіду на прикладі  знаного не тільки на  Волині,алеі за її межами будівельника, керівника та засновника приватного підприємства «Зевс-Гарант», Анатолія Миколайовича Давидюка.
Сьогодні 21 лютого 2020 року завершився цикл із 4-рьох міні-ярмарок вакансій організованих фахівцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості на замовлення 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого,що дислокується у м. Володимир - Волинський.
П'ятниця, 15 листопада 2019 08:49

Професія – це точка відліку

Професія – це та основна точка відліку, з якої починається все свідоме життя кожної людини. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що "не марно проживеш вік”, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення. Зробиш помилку у виборі професії – і ти відчуєш, як тебе огорне почуття того, що ти  займаєшся не своєю справою. Отже, найважливіше в житті – вчасно зрозумітити своє покликання і сказати собі: "Це….моє!” 
        23 липня провідний фахівець з питань зайнятості  відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ярослав Гулавський разом з представником Луцького прикордонного загону, старшим офіцером відділення з добору у Волинській області майором Вишневською Іриною Федорівною провели міні-ярмарки вакансій на  військову  службу  за  контрактом із пошукачами роботи, а  також із  студентами Рожищенського коледжу Львівского національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С. З. Гжицького.
Вівторок, 22 жовтня 2019 08:29

Адаптація на новому робочому місці

Процес адаптації у новому колективі (будь то, дитячий садок, нова школа, ВНЗ, нове робоче місце тощо) завжди передбачає певні знання, зусилля зі сторони людини.
Шеф будь-якого рангу заслуговує поваги, навіть тільки тому, що покладає на себе цілком окреслений тягар постійних турбот і переживань, що вимагають грамотної координації та розширеного мислення. Від його рішень залежить не тільки він сам, але в першу чергу успіх справи, якою він займається, успіх його підлеглих. Є в цьому щось від того, що представляється нам моделлю, на якій стоїть все наше суспільство, моделлю сім’ї.
Стрес дезорганізовує діяльність людини, порушує нормальний хід поведінки. Стреси, особливо якщо вони часті та тривалі, роблять негативний вплив не тільки на психологічний стан, а й на фізичне здоров’я людини. Попередити, а також подолати стрес дуже нелегка справа. На жаль, не кожен з нас самостійно може подолати це явище нашого життя.
З вересня 2018 року Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості надає нову послугу з працевлаштування для осіб , які  шукають роботу і не  є клієнтами служби зайнятості. Це рекрутинг – посередництво між роботодавцем і пошукачем  роботи. Як пояснює «Вікіпедія»Рекру́тинг (від фр. recruit — «набирати», «вербувати»; спочатку про солдат, яких вербували в королівську армію) — підбір персоналу в штат компанії, або під замовлення клієнта. Рекрутинг — обов'язковий та необхідний процес у кожній організації будь-якої сфери діяльності: від якості та ефективності даного процесу напряму залежить її фінансова результативність. Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості.
Середа, 06 березня 2019 15:14

Правильна професійна орієнтація

Основним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація. Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінк
Вівторок, 26 лютого 2019 08:22

Оголошення !!!

За рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період.
Середа, 13 лютого 2019 15:48

Будь майстром своєї справи!

«Час іде, життя змінюється і змінюються професії навколо нас. З кожним роком навіть робітничі професії вимагають все більше й більше вмінь та навичок. Зараз головне не диплом – а бути майстром своєї справи»
«Яким повинен бути молодий ідеальний працівник?» - таким питанням розпочала тренінг зі студентами у Центрі зообізнесу при Рожищенському коледжі ЛНУ ветеренарної медицини та біотехнологій фахівець з профорієнтації Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вікторія Цехуш.
«Що ви знаєте про торгівлю людьми?» - захід під такою назвою провели для учнів загальноосвітньої школи №1 міста Рожище фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вікторія Цехуш та юрисконсульт Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Сітовський.

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua