26 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Організація громадських робіт – це така послуга, яку надає державна служба зайнятості у співпраці з місцевими органами влади. Тобто фінансування йде на паритетних засадах: 50% - з  бюджету місцевого органу влади, який бачить необхідність у виконанні таких робіт, 50% - кошти Фонду державного соцстрахування.
Напередодні Дня захисту дітей, Служба у справах дітей Рожищенської районної адміністрації спільно із Рожищенською районною філією Волинського обласного центру зайнятості, провели зустріч на тему «Знай свої права» з дітьми району, які опинились у складних життєвих обставинах, схильні до правопорушень, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування.
П'ятниця, 25 травня 2018 08:52

Відвідав ярмарок – здобув роботу

 Днями Рожищенською районною філією Волинського обласного центру зайнятості було організовано та проведено «міні-ярмарок вакансій» для оперативного підбору персоналу ТзОВ «АТБ-Маркет», якому належить найбільша мережа продуктових магазинів в Україні, що нині налічує понад 900 торгівельних об’єктів у 248 населених пунктах 22 областей України. Щодня тут роблять покупки понад 3 млн. українців. На початок 2018 року динаміка відкриття досягла 100 нових магазинів на рік, а тому підприємство гостро потребує додаткової кількості працівників за професіями «продавець-консультант», «товарознавець», «приймальник товарів» та «охоронник». 
16 травня 2018 року в приміщенні Рожищенського коледжу ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій  ім.С.З.Гжицького відбулася  Міжрайонна  ярмарка вакансій для нинішніх студентів-випускників за спеціальностями:
Понеділок, 21 травня 2018 08:32

Історія працевлаштування.

Приходько Василь звернувся у Рожищенську районну філію Волинського обласного центру зайнятості у пошуку роботи. Після тривалої перерви були хвилювання – чи знайдеться хороша робота та чи вистачить кваліфікації.
Понеділок, 21 травня 2018 08:30

Освітній проект «Зимова агрошкола»

      На базі Луцького міського центру зайнятості 15 травня підвели підсумки освітнього проекту «Зимова агрошкола», який реалізовувався службою зайнятості упродовж десяти років спільно з департаментом агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації.
         3  травня  в  Комунальному  закладі «Рожищенський  історико-краєзнавчий  музей»  було  започатковано  проект  «Історія  краю  в  професіях».  В  ньому  об’єднали  свої  зусилля  районна  служба  зайнятості  та  музейна  установа.
Середа, 25 квітня 2018 09:36

Актуально!

Активізація співпраці з роботодавцями є одним із пріоритетів у діяльності Рожищенського районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Однією з послуг, які надає центр зайнятості, – організація професійного навчання шляхом стажування.
   На даний час для українців існує можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.
Роботи тимчасового характеру – це один із напрямків активної  співпраці з роботодавцями щодо зайнятості населення, який дозволяє працедавцю вирішити проблеми в тимчасових працівниках, а безробітним – отримати матеріальну підтримку, а можливо і постійну роботу.
У рамках проведення профорієнтаційного квесту «Твій вибір» фахівці Рожищенського районного центру зайнятості  16 січня 2018 року для учнів  одинадцятого класу НВК №4 м. Рожище  провели тренінг «Побудова кар‘єри та професійний розвиток».  Метою  заходу є активізація пізнавально-мотиваційної  сфери випускників, розширення обізнаності у світі професій та  свідомого професійного вибору  у сучасному світі професій  за допомогою Інтернету.
         З метою підвищення якості та ефективності послуг, що надаються Державною службою зайнятості з 09 листопада 2017 року  почала повноцінно функціонувати Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості. Працівники, які раніше виконували адміністративно – господарські функції тепер виконують функції по наданню послуг клієнтам: шукачам роботи надають  сервісну підтримку сприяння зайнятості та розвитку кар’єри, а роботодавцям – якісний добір працівників.
П'ятниця, 29 грудня 2017 11:19

Історія працевлаштування

На сьогодні все більшу кількість українських громадян приваблює робота за кордоном, а сайти оголошень рясніють багатьма пропозиціями та вакансіями, з неприродно високими заробітними платами. І відтак, кількість наших громадян, все частіше приймають рішення виїздити в інші країни. У багатьох країнах існує попит на дешеву, не кваліфіковану робочу силу для роботи у сільському господарстві, харчовій, обробній промисловості, будівництві, на підприємствах легкої промисловості, де потрібно не кваліфікаційні працівники і працівники з низькою кваліфікацією, для використання низькооплачуваних робіт.
Днями (30листопада 2017 року)  в Рожищенському районному центрі зайнятості,в черговий раз (щомісячно),проведено  презентацію роботодавця – Рожищенського районного військовогокомісаріату.
Днями  у  Рожищенській  районній філії  Волинського обласного центру зайнятості відбувся навчальний семінар для  15 роботодавців району  - юридичних  осіб на тему: «Порядок надання допомоги по частковому безробіттю».
Четвер, 30 листопада 2017 08:13

питання працевлаштування

Для військовослужбовців, які повертаються життя, питання працевлаштування - серед першочергових. У людей, які протягом тривалого часу були відірвані від мирного життя, виникають нові питання та потреби, а також необхідність знайти роботу, забезпечити фінансово себе і своїх близьких.
Четвер, 30 листопада 2017 08:07

Майстер-клас для професіоналів

У Рожищенському коледжі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького 22 листопада відбулося засідання заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Волинської області. До заходу запросили й працівників Волинського обласного та Рожищенської районної філії Волинського обласного центрів зайнятості. Адже навчальні заклади та служба зайнятості тісно співпрацюють в рамках функціонування центрів кар’єри.
Четвер, 30 листопада 2017 08:06

Ярмарок професій для рожищан

Днями на базі навчально-виховного комплексу №4 м. Рожище відбувся традиційний профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua