18 червня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  Рожище
 

21

До  управління соціального захисту населення райдержадміністрації за різними видами соціальних виплат та субсидій з 21 по 25 січня 2019 року звернулось   512 громадян  району. Всього виплачено протягом звітного періоду соціальних допомог на суму  5528,5 тис. грн. та  7113,7 тис. грн. субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та 19,4 тис. грн. для придбання твердого палива.       Призначено готівкову субсидію для відшкодування витрат на придбання твердого палива 32 заявникам. Видано 139 довідок про перебування/неперебування на обліку як одержувач державних допомог.       Відбулося 1 засідання  комісії з  питань надання соціальних виплат, субсидій та пільг на яких розглянуто:  по допомогах  10  справ (з них відмовлено 1); по субсидіях  65  справ призначено, 11 відмовлено.       Оформлено та направлено в департамент соціального захисту населення документи по двох особах з інвалідністю для взяття на облік на забезпечення автотранспортом на пільгових умовах.        Видано 4 направлення   на  одержання  технічних та  інших засобів  реабілітації для 2 осіб.  Видано 2 посвідчення: 1- «Ветеран праці», 2 – «Інвалід війни».    Надано статус «Батьки багатодітної сім’ї» 7 сім’ям та «Дитина з багатодітної сім’ї»  13 дітям.      Внесено в базу ЄДАРП 25 пільгових категорій громадян та проведено їм відшкодування за ЖКП.     Виплачено компенсацію багатодітним сім’ям та учасникам бойових дій на придбання твердого палива та скрапленого газу в сумі 18,5 тис.грн.         Виплачено одноразову матеріальну допомогу  інвалідам та малозабезпеченим особам на суму 1497 грн.          313 громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи виплачено компенсацій з державного бюджету на 71,4 тис. грн. По 9 зверненнях  проведено відшкодування коштів  по пільгових рецептах на суму 8,6 тис. грн., в тому числі 1,0тис. грн. за зубопротезування.         Видано 5 посвідчень громадянам які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.              За оперативними даними станом на 24.01.2019 року заборгованість із виплати  заробітної плати по філії "Рожищенський автодор" ДП "Волинський облавтодор"   становить 76,5 тис грн. На цьому тижні виплачено 38,4 тис. грн. боргу.       
11 вересня відбулося засідання комісії з виконання Комплексної програми соціального захисту населення Рожищенського району на 2017-2020 роки.
04 вересня заступник голови районної державної адміністрації І.Сергійчук провела засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації для поліпшення житлових умов. Розглянуто і погоджено заяву інваліда війни 2 групи, учасника АТО щодо призначення грошової компенсації на будівництво (придбання) житла.
31 травня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
17 травня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій. Члени комісії розглянули 6 справ звернення громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, двом заявникам відмовлено у виплаті зазначеної допомоги. 
10 травня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
29 березня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
22 березня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
15 березня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
1 березня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
15 лютого в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
08 лютого 2018 року відбулись виїзні прийоми робочої групи “мобільного соціального офісу”  у селах Немир,  Раймісто, Ясенівка та Вітоніж.
8 лютого в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua