09 грудня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 18 грудня 2017
15 грудня на позачергову двадцять сьому сесію Рожищенської районної ради увазі представникам виконавчої влади та депутатам запропонували такі питання порядку денного: - «Про реорганізацію шляхом злиття комунальної установи "Рожищенський районний дім "Просвіта" і комунальної установи "Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей" та утворення комунальної установи "Рожищенський культурно-краєзнавчий центр"; - Про затвердження статуту комунальної установи "Рожищенський культурно-краєзнавчий центр"; - Про затвердження структури та граничної чисельності штатних одиниць комунальної установи "Рожищенський культурно-краєзнавчий центр". Під час сесійного засідання зав’язалася гаряча дискусія, адже чимало питань у депутатів та працівників культури виникло щодо доцільності створення «Рожищенського культурно-краєзнавчого центру». Побоювання працівників культури виправдане, оскільки перспектива лишитися без роботи не надто приваблива.
Минає 2017 рік. Напевне, кожен із нас підбиває підсумки року. Згадує, що було хорошого, що досягнули, що не вдалося. Особливу увагу привертають органи влади, функціональні обов’язки яких передбачають створення умов для стабільної роботи всіх галузей господарства та розвиток інфраструктури району. Свою роботу завжди хочеться оцінити з точки зору здобутків та невдач,  взяти на особистий контроль те, над чим варто було б попрацювати на перспективу, заодно побудувати плани на рік прийдешній. Саме про це ми поспілкувалися з головою Рожищенської  райдержадміністрації Інною Гайворонською.
Сьогодні. 18 грудня 2017 року, напередодні одного з найсвітліших українських свят – Дня святого Миколая Чудотворця – учні інклюзивного 1-Г класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 міста Луцька отримали свій омріяний подарунок – персональну виставку художніх робіт у приміщенні найвищого виконавчого органу влади в області.
Зростання економіки, визначене як ключовий орієнтир роботи Уряду, вимагає формування сприятливого ділового клімату в Україні, а також запровадження фундаментальних змін в системі державного нагляду та регуляцій. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду, присвяченому питанням дерегуляції.
Під час офіційного візиту Президента України до Португалії було підписано Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Національним директоратом енергетики та геології Португальської Республіки. 

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua