18 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 14 грудня 2017
30 листопада заступник голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій
26 квітня 1986 року сталася масштабна катастрофа – вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Ця подія вплинула на довколишнє середовище не лише в Україні, в усьому світі. Наслідки аварії були жахливими: люди отримали великі дози радіації та помирали від опромінення мученицькою смертю, територія довкола станції стала не придатною для життя. Мирних жителів міста Прип'ять, де розташована станція - евакуювали, а рятувальників та військових відправили усувати наслідки катастрофи.  
Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції для представників ЗМІ за підсумками переговорів із Президентом Республіки Польща, наголосив, що Україна завжди може розрахувати на підтримку дружньої нам Польщі в питаннях оборони і безпеки.
Цього дня в селі Залісці чекали з нетерпінням багато років.  І дочекалися! Сьогодні свої двері для маленьких відвідувачів відчинив відновлений дитячий дошкільний навчальний заклад «Малятко».

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua