Версія для друку
П'ятниця, 17 листопада 2017 17:20

Вітання голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дорогі волиняни! Від щирого серця вітаю усіх представників аграрного сектору економіки із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Агропромисловий комплекс Волині робить значний внесок у справу гарантування продовольчої безпеки держави, про що свідчать показники розвитку галузі. Так, у 2017 році зросли обсяги виробництва сільськогосподарської продукції в усіх категоріях господарств на 3,6 % у порівнянні з 2016 роком. Четвертий рік поспіль, або вп’яте за всю історію області, валове виробництво зернових перевищило 1 мільйон тонн, при чому без пізніх зернових культур та кукурудзи.

Завдяки новим інноваційним технологіям агропродукція  стає затребуваною на світових ринках. Зокрема, пріоритетним напрямком аграрно-промислового комплексу області залишається вирощування цукрових буряків, а завдяки модернізації заводів у поточному році очікується виробництво понад 80 тис. тонн цукру.

Разом із тим, волинські підприємства – лідери у тваринництві, зокрема за кількістю поголів’я великої рогатої худоби м’ясної породи. Окрім того, Волинь посідає 7 місце в рейтингу регіонів України за чисельністю поголів’я корів та птиці.

І це лише невеличка частка наших здобутків. Тож висловлюю слова подяки аграріям за працелюбність та щедрість душі, за вірність обраній справі, а також за збереження традицій села. Попереду у нас серйозні наміри і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю зможемо максимально ефективно використовувати ресурси нашого краю, збільшити конкурентоспроможність продукції, забезпечити її якість, безпечність та сталий експортний потенціал. Переконаний, що неоціненний досвід кожного із вас й надалі служитиме розвитку сільськогосподарського виробництва.

І нехай надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам, для процвітання рідної Волині – на благо всієї України! Зі святом!

З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик

Переглядів 1885