Версія для друку
П'ятниця, 17 листопада 2017 13:31

Цигарки взамін на цукерки: cтуденти Оваднівського професійного ліцею відзначили Міжнародний день відмови від паління

Щороку в третій четвер листопада в усьому світі відзначають Міжнародний день відмови від паління. Є він і в календарі українців.

Ця дата - це прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у нашій країні зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов'язково пов'язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

Відтак, 16 листопада 2017 року в Оваднівському професійному ліцеї працівники Володимир-Волинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактично-інформаційну акція «Міняю цигарку на цукерку».

- З метою популяризації здорового способу життя, учні ліцею здійснювали обмін "негативної звички" на солодкі ласощі, - коментувала захід директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Альона Пальонка.

Водночас, її колега, головний спеціаліст Володимир-Волинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей Наталія Рудюк провела із курцями міні-бесіду про вплив тютюну на організм.

- Нікотин - це судинна отрута. Спочатку він розширює судини, а трохи пізніше настає їх звуження. Це вносить негативний вплив в роботу органів, насамперед, серця і головного мозку. Частота скорочень серця під дією нікотину збільшується, а це додаткове навантаження на нього. Крім того, в процесі куріння нікотин розчиняється в слині і потрапляє в шлунок. Слизова шлунка подразнюється, відбувається додаткове виділення кислоти, а це тягне за собою виникнення виразкової хвороби, - зазначила Наталія Степанівна.

Основний меседж, який ми хотіли донести до студентів - здоров'я підростаючого покоління визначає в майбутньому здоров'я всієї нації, наголосила Альона Миколаївна.

Відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації

 

Переглядів 2014

Галерея зображень