Версія для друку
Середа, 16 липня 2014 12:18

Про досвід роботи Щуринської сільської та Дубищенської селищної рад по передачі міжбюджетних трансфертів

Відповідно до статті 92 Бюджетного кодексу України сільська, селищна, міська (міста районного значення) рада може передати кошти на здійснення видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу       міжбюджетних трансфертів районній, міській (міста районного значення), селищній, сільській раді у вигляді міжбюджетного трансферту. Передача коштів між  місцевими бюджетами здійснюється на підставі рішень відповідних місцевих рад, прийнятих кожною із сторін, і укладення договору.

         Прикладом такого досвіду роботи є передача трансфертів між Щуринською сільською радою та Дубищенською селищною радою.  Щуринська сільська рада з вільних залишків загального фонду  в сумі 50.0 тис. грн. передала Дубищенській селищній раді іншу субвенцію на виконання робіт по благоустрою в селищі (встановлення зупинок в селищі Дубище).

         В свою чергу Дубищенська селищна рада передала Щуринській сільській раді кошти в сумі   50.0 тис. грн. (4.7 тис. грн. з загального фонду та 45.3 тис. грн. із спеціального фонду) на поточний ремонт дороги по вулиці Незалежності с. Щурин. 

Переглядів 2017