09 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
  Рожище
 

21

Середа, 16 липня 2014 12:11

Про позитивний досвід роботи райдержадміністрації з ведення Державного реєстру виборців

     Передумовою запровадження в Україні Державного реєстру виборців, у першу чергу, стала суспільна потреба забезпечення обліку виборців на державному рівні.  22 лютого 2007 року Верховною Радою України було прийнято Закон України "Про Державний реєстр виборців", який став правовим підґрунтям для створення Державного реєстру виборців. На основі цього закону було створено відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Рожищенської райдержадміністрації у 2007 році. Реєстрація виборців є однією з найважливіших передумов реалізації виборчих прав громадян району. Завдяки її застосуванню реалізуються основні принципи виборчого права - принципи загальності даного права, рівності виборців, однократності, факультативності й особистого характеру голосування. Працівники відділу ведення Державного реєстру виборців мали першу змогу працювати у “електронному списку виборців”, створеному за новітніми передовими технологіями.

      Однією з основних засад ведення Реєстру є його постійність. Виходячи із специфіки роботи відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, його функціонування відбувається в постійному режимі, як під час виборчих процесів, так і між ними. Об’єктивною оцінкою актуальності і точності даних Реєстру на території Рожищенського району є поступове зменшення кількості змін, які вносяться до списків виборців після їх виготовлення. А саме: кількості записів про виборців, до яких були внесені технічні виправлення, яких додатково було включено до списків і яких було виключено зі списків.  З часу запровадження Державного реєстру виборців в Рожищенському районі з використанням його даних було забезпечено виготовлення списків виборців для проведення виборів Президента України 2010 року, чергових виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 2010 року, виборів народних депутатів України, а також цілої низки позачергових, повторних, проміжних місцевих виборів.

      Віднедавна, Державний реєстр виборців став на крок ближчий до громадян Рожищенського району.  Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує в тестовому режимі на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до Реєстру в будь-який час та з будь-якого місця. Для того, щоб отримати дану інформацію необхідно лише зареєструватися на вказаному ресурсі та правильно (згідно паспорта) вказати прізвище, ім'я, по-батькові та зробити відповідний запит  і через де-який час на вашу електронну адресу надійде відповідь. Поки що через “Особистий кабінет виборця” можливо лише отримати інформацію стосовно свого включення чи невключення до Державного реєстру виборців. У разі невключення необхідно буде звернутися до відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату Рожищенської райдержадміністрації, відповідно до пред'явлених документів для  включення до реєстру виборців.

              З метою забезпечення інформування громадськості про Державний реєстр виборців, на виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» на офіційному сайті Рожищенської державної адміністрації розміщено банер «Державний реєстр виборців» з посиланням на сайт створений Центральною виборчою комісією.

2� /:��80C

 На сьогодні дитина вже має куди повернутись, створити сім’ю, а оскільки будинок недалеко від районного центру є можливість влаштуватись на роботу за професією. 

Переглядів 1910

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua