19 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Понеділок, 29 січня 2018 15:00

Проект «Аграрні розписки в Україні»

У Волинській області розпочинає роботу Проект «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією  

31 січня 2018 року об 11.00 в Рожищенській районній державній адміністрації (зал засідань) відбудеться презентація Проекту «Аграрні розписки в Україні».

Запрошуємо  малих та середніх агровиробників, бджолярів, власників ОСГ, голів селищної, сільських рад району до участі у даному заході.

Надаватимуться індивідуальні консультації сільгоспвиробникам та інші консультативні роботи.

Довідка: Запровадження аграрних розписок має на меті покращити та спростити доступ до фінансування малих та середніх агровиробників.

Аграрна розписка – це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування, як товарне так і фінансове, під заставу майбутнього урожаю. В залежності від умов розрахунку за цим кредитуванням розписки можуть бути  фінансові та товарні. За фінансовою розрахунок відбувається грошима, за товарними – частиною зібраного урожаю.  Аграрні розписки в Україні впроваджуються з 2015 року за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства юстиції України.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

Переглядів 38

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua