28 лютого 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
  Рожище
 

21

Вівторок, 10 березня 2015 16:23

Рубрика Засідання оперативного штабу

8 серпня 2014 року голова Рожищенської райдержадміністрації Вадим Дулюк провів засідання Оперативного штабу з координації дій з підтримки родин мобілізованих, сімей, осіб, які проходять службу за контрактом та матеріального забезпечення військовослужбовців.

На засіданні обговорювалось питання надання допомоги в організації поїздки в м.Луцьк членів родин мобілізованих військовослужбовців на зустріч з головою облдержадміністрації, головою обласної ради, обласним військовим комісаром, директором департаменту соціального захисту облдержадміністрації, Волинським прокурором з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері, активістами волонтерського руху в області, які здійснюють вирішення питань додаткового технічно-матеріального забезпечення військовослужбовців в зоні АТО. Зустріч організована активістами та координаторами з числа членів сімей військовослужбовців. Члени штабу підтримали пропозицію заступника голови райдержадміністрації Антоніни Клімчук про безкоштовне забезпечення транспортом охочих здійснити поїздку на зустріч з вище зазначеними керівниками  та активістами волонтерських організацій.

Також першим заступником голови Сергієм Шевчуком порушувалось питання про якісне та вчасне надання послуг медичними установами району при проходженні медичних оглядів особами, які підпадають під дію Закону України «Про часткову мобілізацію». Голова райдержадміністрації Вадим Дулюк дав доручення керівникам медичних установ району проводити медичний огляд осіб, які направляються районним військовим комісаріатом позачергово.

На засіданні обговорювалось питання забезпечення військовослужбовців в зоні АТО вітамінами для укріплення імунітету, так як в їх раціон харчування входять  продуктами, що мають низький вміст вітамінів. Відповідно до рішення штабу медики центральної районної лікарні розроблять перелік необхідних вітамінів для військовослужбовців, а волонтери за зібрані благодійні кошти сформують та відправлять посилки кожному земляку, що перебуває в зоні АТО.

Головний спеціаліст юридичного відділу

апарату райдержадміністрації                                     М.ПОБЕРЕЖНЮК

Переглядів 1447

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua