17 серпня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
  Рожище
 

21

П'ятниця, 10 листопада 2017 11:09

Держенергоефективності разом з експертним середовищем опрацьовує нові шляхи розвитку вітчизняного ринку твердого біопалива

Держенергоефективності разом з експертним середовищем опрацьовує нові шляхи розвитку вітчизняного ринку твердого біопалива. Цій темі була присвячена нарада під головуванням Голови Держенергоефективності Сергія Савчука за участю керівника Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Діани Корсакайте, голови правління Біоенергетичної асоціації України Георгія Гелетухи, Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимура Хромаєва, засновника компанії «Київ Грін Енерджі» Володимира Майстришина.

Участь в обговоренні також взяли експерти Мінагрополітики та Держлісагентства, проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук зазначив, що виробництво енергії з твердого біопалива в країні поступово набирає обертів.

Крім цього, розроблений спільно з Агентством  та прийнятий Парламентом у п. р. стимулюючий тариф на тепло «не з газу» – це додатковий поштовх для розбудови ринку, зростання потужностей твердопаливних котелень, когенераційних установок на біомасі тощо. Тому потрібно запроваджувати механізми розвитку ринку твердого біопалива, необхідного виробникам енергії.

Один із перспективних механізмів – це створення електронної платформи взаємодії постачальниківбіомаси та виробників енергії з альтернативних джерел. Така платформа дозволить забезпечити: прозорість закупівлі сировини, стале та надійне постачання твердого біопалива виробникам енергії, підвищення конкуренції між гравцями ринку, зниження та вирівняння ціни на сировину.

Подібні платформи вже успішно діють у світі. Наприклад, на ринку електроенергії в 11 країнах Європи працює «Nord Pool AS», а в Литві на ринку біопалива - «BALTPOOL».

 За підсумками наради учасники домовилися опрацювати різні механізми розвитку конкурентного ринку твердого біопалива, враховуючи світову практику у цьому питанні. Особливу увагу буде приділенорозробці відповідної законодавчої бази.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Переглядів 468

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua