19 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 01 лютого 2018
Ми презентуємо визначений законодавчий маршрут з децентралізації. Це 17 ключових законопроектів, які є основою для подальшого розвитку і успішного впровадження реформи децентралізації на місцях. Цей перелік був підтриманий Координаційною радою донорів. Також лист про підтримку законопроектів Ґеорґ Мільбрадт направив до Прем’єр-міністра України і українського Парламенту.
1 лютого в Рожищенській райдержадміністрації відбулася зустріч за круглим столом з прийомними сім’ями району.
1 лютого відбулася комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, яку очолила голова райдержадміністрації Інна Гайворонська.
1 лютого в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.
У Волинській області розпочинає роботу Проект «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією .  31 січня 2018 року  для аграріїв Рожищенського району в приміщенні райдержадміністрації за підтримки відділу агропромислового розвитку відбувся навчальний семінар щодо реалізації Проекту «Аграрні розписки в Україні».
31 січня заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук провела виїзний прийом громадян на території Доросинівської та Щуринської сільських рад району.

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua