Версія для друку
П'ятниця, 27 листопада 2020 16:43

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів

Шановні рожищани! Щороку, в останню суботу листопада, вся країна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками, які стали жертвами тоталітарного  режиму і прийняли страшну й мученицьку смерть. Цей день –  спільний біль, обов’язок пам’ятати, берегти пам’ять про загиблих у ті голодні часи. Це пам’ять та скорбота за мільйонами знищених штучним голодом наших земляків.

 Голодомор 1932-1933 років в Україні – назавжди залишиться однією з найтрагічніших сторінок нашого минулого, яку неможливо забути.

 Завдяки свідкам та історикам ми вже знаємо досить правди, щоб зрозуміти масштаб цієї трагедії, ім’я якої – Голодомор. Її суть – геноцид.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

 У цей скорботний день запалимо свічку пам’яті у вікні своєї оселі та помолимось за душі жертв голодоморів. Вічна їм пам’ять…

Голова районної державної адміністрації Сергій Шкода

Переглядів 189 Останнє редагування П'ятниця, 27 листопада 2020 16:48