27 січня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Вівторок, 20 жовтня 2020 16:23

Брифінг щодо епідемічної ситуації в районі, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19

Сьогодні, 20 жовтня, про ситуацію з поширення в районі коронавірусної інфекції та заходи щодо протидії її поширенню під час брифінгу розповіли: заступник голови Рожищенської районної державної адміністрації – Ярощук Ольга Ярославівна; начальник Рожищенського районного лабораторного відділення Луцького міськміжрайвідділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» – Демидюк Микола Тихонович; головний лікар КНП «Рожищенський ЦПМСД» – Басалик Леся Іванівна; головний лікар КНП «Рожищенська центральна районна лікарня» – Редзій Віктор Степанович;  заступник начальника Рожищенського відділення Ківерцівського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області – Ісаков Ігор Григорович; начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Головного управління Держспоживслужби у Волинській області Карп’як Ольга Анатоліївна.

 Головні тези брифінгу:

➡ Станом на 20 жовтня в районі на коронавірусну хворобу COVID-19 захворіло 268 осіб, 204 особи виздоровіло, 29 осіб лікується амбулаторно, 28 осіб знаходиться на стаціонарному лікуванні. В районі 7 випадків хвороби завершилося летально.

➡ Час очікування результатів проведення  ПЛР-досліджень біоматеріалів  на COVID-19 становить в середньому не більше 2-х діб.

➡ Останні 2 місяці спостерігається ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію. Зростає кількість випадків, які потребують стаціонарного лікування.

➡ Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року з 19 жовтня в районі встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, в якому додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для “зеленого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра); діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів; відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти; проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

надання планової медичної допомоги закладам охорони здоров’я національного рівня, що надають високоспеціалізовану допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають тестуванню на СОУЮ-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я;

діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення; приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі; діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

 ➡ З квітня по жовтень 2020 року районним управлінням Держпродспоживслужби проведено 1043 моніторингових перевірок щодо дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Виявлено 329 порушень. Власникам закладів, в яких виявлено порушення надано 281 пропозицію щодо усунення порушень та винесено 58 протоколів та постанов на суму 8466 грн.

➡ За час введення карантину працівниками Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області складено 32 адміністративних протоколи за порушення ст..44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей), з них 9 на підприємців та продавців магазинів; 3 - на осіб, у яких лабораторно підтверджено COVID-19 і які не дотримувались самоізоляції та на 20 осіб, які прибули з-за кордону та відмовились від обов’язкової обсервації.

  Учасники брифінгу ще раз звернулися до громадськості дотримуватися вимог карантину, адже ситуація з поширення COVID-19 залежить від кожного.

Відділ організаційного, інформаційного та

документального забезпечення апарату райдержадміністрації

Переглядів 447 Останнє редагування Вівторок, 20 жовтня 2020 16:28

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua