18 січня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Середа, 12 серпня 2020 09:53

Голова райдержадміністрації Сергій Шкода взяв участь в робочій зустрічі з керівництвом облдержадміністрації

11 серпня, в місті Ківерці відбулася робоча зустріч керівництва обласної державної адміністрації з представниками Ківерцівського, Луцького та Рожищенського районів. Рожищенський район представляли голова районної державної адміністрації Сергій Шкода, заступник голови райдержадміністрації Ольга Ярощук.

 Мета зустрічі - обговорення проблемних питань, які потребують посиленої уваги найближчим часом та напрацювання шляхів їх вирішення.

Під час виступу голова районної державної адміністрації Сергій Шкода зосередив увагу присутніх на проблемних питаннях, які тривалий час негативно впливають на якість життя людей. Зокрема, озвучив питання ремонту дороги загального користування державного значення на відрізку м.Рожище - с.Сокіл  - с.Навіз. Через надмірне курсування великовагових автомобілів, покриття не витримує навантажень, втратило міцність, утворилась велика ямковість, що викликає справедливе обурення серед жителів уже не один рік. Такий стан свідчить про необхідність проведення ремонту зазначеної дороги в поточному році.

Порушив Сергій Шкода і питання завершення проєкту «Нове будівництво спортивних майданчиків з штучним покриттям на території Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи по вул.Гагаріна, 40 в м. Рожище, Волинської області», реалізація якого розпочата ще у 2017 році за кошти державного фонду регіонального розвитку, а також необхідність реконструкції з добудовою ЗОШ І-ІІ ст. (добудова спортивного залу та будівництво паливної) в с.Рудка-Козинська Рожищенського району, будівництва мереж водопостачання по вулицях Чайковського та Шилокадзе в м.Рожище.  

  Голова райдержадміністрації не оминув увагою проблеми медичної галузі. Одним із проблемних питань в Рожищенському районі залишається укомплектування та обладнання центральної районної лікарні. Уже не перший рік існує потреба в оновленні рентген-апарату КНП «Рожищенська ЦРЛ». Придбання рентгенівського діагностичного комплексу на 2 робочих місця, яке в рази зменшить променеве навантаження на пацієнта, дасть можливість отримати результат через кілька хвилин після проведеного обстеження, покращить якість знімка, - необхідна умова для надання якісних медичних послуг.

Вимагають реконструкції футбольне поле та бігові доріжки Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Через аварійний стан бігових доріжок два останніх роки змагання з легкої атлетики  на стадіоні Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи не проводяться. До кінця серпня буде виготовлена проєктно-кошторисна документація на цей об’єкт.

Всі перелічені проєкти є дороговартісними, їх вирішення потребує фінансової допомоги органів влади вищого рівня.

        Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних установ надавали роз’яснення на порушені питання та озвучили можливі шляхи їх вирішення.

Відділ організаційного, інформаційного

та документального забезпечення апарату райдержадміністрації

шкода ківерці 2

ярощук ків

 

Переглядів 1008 Останнє редагування Середа, 12 серпня 2020 10:47

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua