04 грудня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  Рожище
 

21

Четвер, 23 липня 2020 15:45

Волинські рятувальники інформують громадян про правила пожежної безпеки під час жнив

Співробітники місцевих підрозділів та апарату Управління ДСНС у Волинській області проводять в усіх районах області активу пожежно-профілактичну роботу для збереження врожаю зернових культур від знищення вогнем. Щоденно рятувальники спільно з представниками органів місцевої влади, працівниками поліції, екологами проводять протипожежні обстеження зернотоків, складів та сільськогосподарської техніки господарств, що задіяна у жнивній кампанії та здійснюють рейдові відпрацювання населених пунктів для інформування громадян про необхідність суворого дотримання вимог пожежної безпеки в побуті та в полі під час спекотної жнивної пори.

Рятувальники виїжджають у поля для перевірки боєздатності пристосованої для пожежогасіння техніки, що чергує в місцях збирання врожаю, чи обкошені зернові поля господарств від доріг та лісів. На об’єктах зберігання та переробки врожаю проводиться перевірка справності електричних мереж, укомплектування пожежних щитів вогнегасниками, піском, водою, лопатами, кошмою тощо. Для всіх працівників, водіїв і комбайнерів обов’язково проводиться додаткові інструктажі з правил пожежної безпеки та порядку застосування первинних засобів пожежогасіння.

Спілкуючись з мешканцями сіл, фахівці цивільного захисту застерігають селян не спалювати стерню та післяжнивні залишки, адже це заборонено чинним законодавством.

Рятувальники звертають увагу також і власників приватних комбайнів на необхідність забезпечення їх справними і сертифікованими вогнегасниками, недопущення куріння під час роботи.

Шановні посадовці сільськогосподарських підприємств і громадяни! У період жнив потрібно особливо пильно слідкувати за дотриманням усіх правил протипожежної безпеки, а саме:

працівники, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж; хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів, і залізниць мають бути обкошені та оборані смугою не менше ніж 4 метра завширшки; забороняється спалювання стерні та післяжнивних залишків; техніка, задіяна під час збирання врожаю (в тому числі приватні комбайни), має бути справною та укомплектованою сертифікованими вогнегасниками, пристроями для заземлення; безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необхідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі; поблизу зернових полів повинні бути встановлені знаки про заборону використання відкритого вогню та куріння.

Відповідальність, виконання та знання правил пожежної безпеки кожним громадянином під час жнивної кампанії,  допоможуть вберегти хліб від вогню!

Пам’ятайте, якщо ви побачили загоряння на полях, не зволікайте, одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Відео: https://youtu.be/6Jg5XV4JoLs

https://youtu.be/B9jLqxz_YGA

Управління ДСНС у Волинській області

Previous

Next

Переглядів 770

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua