Версія для друку
Середа, 08 липня 2020 16:35

Робоча зустріч голови райдержадміністрації С. Шкоди щодо поводження з побутовими відходами на території громад Рожищенського району

08 липня 2020 року голова  райдержадміністрації Сергій Шкода  провів  робочу зустріч з головами  Рожищенської  міської ради, Копачівської ОТГ, Руднянської сільської ради, представниками Дубищенської селищної та Топільненської сільської рад  з  власником  ТОВ "ВТОРМА-ВОЛИНЬ" Валерієм Літвінчуком. Під час зустрічі обговорили співпрацю зі збору та вивезення з територій місцевих рад ПЕТ-пляшок.  Голова райдержадміністрації Сергій Шкода наголосив, що справа сортування сміття актуальна і корисна, адже сприяє поліпшенню екологічної ситуації й спонукає громадян до свідомого ставлення  до навколишнього середовища.

Представники місцевих рад висловили зацікавленість та готовність працювати у цьому напрямку. Велась конкретна розмова про можливості придбання спеціальних контейнерів та варіанти вивезення вторсировини.

Досвідом роботи і напрацюваннями у питанні сортування сміття поділився з колегами Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук.

Проблемним лишається свідоме ставлення до цих важливих питань мешканців району. Учасники зустрічі зійшлись на думці, що потрібно продовжувати проведення активної просвітницької кампанії серед населення, залучивши місцевих депутатів, ЗМІ та педагогів.

Результатом зустрічі мають стати встановлені найближчим часом сміттєві контейнери для пластикових пляшок у Рожищі, Рудні, Копачівці, Дубищі, Топільному.

Відділ організаційного, інформаційного

та документального забезпечення

апарату райдержадміністрації

Переглядів 611