Версія для друку
Вівторок, 11 лютого 2020 11:02

Про виконання районної Програми підтримки книговидання місцевих авторів на 2017-2021 роки

З метою подальшого розвитку книговидання у Рожищенському районі  здійснюється випуск видань за кошти районного бюджету. Формування та реалізація плану випуску видань місцевих авторів проводиться сектором культури та спорту райдержадміністрації, який виступає замовником підготовки до друку, виготовлення, розповсюдження  літератури, - звітувала завідувач сектору культури та спорту райдержадміністрації Тетяна Новосад на черговій апаратній нараді в райдержадміністрації.

         У  2019 році  для виконання Програми підтримки книговидання місцевих авторів на 2017 – 2021 роки в районному бюджеті було передбачено 20 тис грн.

         Радою відділу культури з питань видавничої справи розглянуто три  звернення місцевих авторів: Мороз Віри Євгенівни щодо фінансування книги «Село Навіз крізь призму історії», Вавренчука Миколи Макаровича щодо фінансування, доповненої архівними матеріалами, книги «Вірні присязі» та Янішевського Сергія Сергійовича щодо фінансування книги «Дорогуськ і околиці: роки і люди».

         На фінансування книги «Вірні присязі» виділено 4 950 тис грн, видано 33 примірники, книги «Дорогуськ і околиці: роки і люди» 4 800 тис грн, видано 40 примірників та  книги «Село Навіз крізь призму історії» 9 900 тис грн, видано 20 примірників. Всього використано 19 650 гривень.

        Надруковані книги були розповсюджені серед бібліотек району.

Відділ організаційного, інформаційного та документального забезпечення апарату райдержадміністрації

 

 
Переглядів 96