Версія для друку
П'ятниця, 07 лютого 2020 15:31

Сільгоспвиробникам району презентували «Державний аграрний реєстр»

 

07 лютого 2020 року, в рамках пілотного проекту «Державний аграрний реєстр», що реалізовується за підтримки Світового банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», у районній державній адміністрації відбулася зустріч мобільної групи операторів з сільгоспвиробниками району. В робочій зустрічі взяли участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Людмила Петриканин та голова районної державної адміністрації Інна Гайворонська.

Агровиробників району проінформували про проєкт та надали практичну допомогу у внесенні відомостей про себе у систему.  

 

Довідково

Державний аграрний реєстр — це новий безкоштовний онлайн-сервіс для аграріїв, який впроваджується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, щоб зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною і простежуваною. За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Аграрний реєстр надаватиме низку послуг для аграріїв. На пілотному етапі, у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе слідкувати за інформацією про себе, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Після внесення до реєстру, учасники зможуть подавати заявки на виправлення помилок та реєстрацію земельних ділянок в кадастрі. Зокрема, спеціалісти Держгеокадастру будуть здійснювати опрацювання заявок на виправлення помилок та реєстрацію ділянок із використанням можливостей камеральних робіт та на основі архівної документації із землеустрою. 

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання. 

Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП). У разі відсутності КЕП його можна зробити самостійно, або це допоможе зробити оператор під час реєстрації (у випадку наявності рахунку в ПриватБанк, для цього необхідно також взяти з собою флешку). Реєстрація та користування Реєстром безкоштовні.  

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна з 5 лютого за посиланням: www.ar.gov.ua

Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео: https://bit.ly/31c7h5chttps://bit.ly/2tczqfR

Відділ організаційного, інформаційного та документального забезпечення апарату райдержадміністрації

 

Переглядів 328 Останнє редагування П'ятниця, 07 лютого 2020 15:37