Версія для друку
Вівторок, 03 грудня 2019 14:38

День відкритих дверей у Рожищенському районному інклюзивно-ресурсному центрі

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю, який, насамперед, покликаний привернути увагу суспільства до проблеми забезпечення рівних прав людей з інвалідністю та їх участі в житті суспільства.

Тому саме сьогодні відбувся День відкритих дверей у Рожищенському районному інклюзивно-ресурсному центрі.

Установу відвідала голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, аби в черговий раз переконатися у важливості та необхідності створення в Рожищенському районі освітнього середовища для особливих дітей.

Екскурсію закладом провела його директор – Неля Потрапелюк, яка ознайомила з діяльністю ІРЦ. Так, для проведення комплексної роботи в центрі працюють логопед, дефектолог, психолог. Заклад облаштований сучасними меблями, оснащений дидактичними ігровими матеріалами та іншими багатофункціональними пристроями.

Скористатися послугами центру можуть  діти з інвалідністю міста та району. Фахівці закладу проводять комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розробляють рекомендації  щодо програми навчання, надають психолого-педагогічну допомогу  дітям, консультативно-психологічну допомогу батькам.

Тож функціонування таких центрів є необхідною  умовою для суспільства рівних можливостей.

DSCN6636

DSCN6641

DSCN6644

DSCN6645 copy

DSCN6648

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 258