Версія для друку
П'ятниця, 08 листопада 2019 08:45

«Нехай пісня звучить довго-довго, а мрії здійсняться!»

Наближається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Також цього року це свято в районі особливе тим, що Рожищенський районний дім «Просвіта» святкуватиме своє 70-річчя.

07 листопада 2019 року, напередодні професійного свята та ювілею у РД «Просвіта», у затишному оновленому методичному кабінеті, за чашкою чаю та кави, відбулася зустріч за "круглим столом" працівників районного дому «Просвіта», представників місцевого самоврядування та виконавчої влади в районі.

Модератор "круглого столу" Наталія Марценюк розповіла про історію створення та становлення районного дому «Просвіта», а також запросила до спілкування усіх присутніх, аби вони поділилися своїми враженнями, думками та планами щодо функціонування та розвитку осередку культури в районі.

Директор РД «Просвіта» Сергій Горбач захоплено розповів про зроблене за останні роки в плані матеріально-технічного забезпечення діяльності установи. А це й ремонт в танцювальному залі, методичному кабінеті та музичному класі, придбання нових меблів та барабанної установки, заходи з енергозбереження та ін.

Заступник голови районної ради Раїса Кучмук закликала працівників культури планувати і мріяти на десятки років вперед, щоб РД «Просвіта» розвивався і процвітав.

Під час заходу присутні працівники закладу згадували про минуле, мріяли про майбутнє (а мрії записували на папері), дякували за теперішнє один одному - за взаємодопомогу, керівництву району - за підтримку у реалізації усіх задумів.

Тож нехай пісня звучить довго-довго, а мрії здійсняться! – звучали побажання.

На таких піднесених та оптимістичних нотах завершився "круглий стіл".

А колектив РД «Просвіта» запрошує рожищан та гостей міста на ювілейний концерт «Вінок калиновий сплітаєм ми із пісень свойого краю», який відбудеться 09.11.2019 року о 13.00 в РД «Просвіта».

DSCN6393

DSCN6394

DSCN6397

DSCN6399

DSCN6406

DSCN6411 заголовок copy

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 259 Останнє редагування П'ятниця, 08 листопада 2019 10:23