Версія для друку
П'ятниця, 27 вересня 2019 09:19

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 вересня 2019 року голова районної державної адміністрації Інна Гайворонська провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання члени комісії розглянули питання про встановлення рівня надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок виявлення скупчень (складів) застарілих боєприпасів, знешкодження яких обумовило залучення спеціальних підрозділів на тривалий час (понад 3 доби) на території Береської сільської ради та вжиття заходів щодо її ліквідації та мінімізації можливих наслідків. Прийнято рішення про присвоєння надзвичайній ситуації, яка виникла на території Береської сільської ради, місцевого рівня надзвичайної ситуації. Також проводитиметься технічне обстеження зазначеної ділянки щодо встановлення фактичних меж забрудненої території. 

У ході своєї роботи районна Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула нагальне питання підготовки Рожищенського підприємства житлово-комунального господарства до роботи в опалювальний період 2019-2020 років. Зобов‘язано керівництво підприємства погасити заборгованість та до 10 жовтня 2019 року заключити договір з НАК «Нафтогаз України» на постачання газу.

DSCN5908

DSCN5913

DSCN5914

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 336