27 травня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Травень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Вівторок, 24 вересня 2019 15:52

З колегії райдержадміністрації

24 вересня 2019 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Інни Гайворонської. У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих районних установ, голови місцевих рад, представники ЗМІ. Члени колегії розглянули два питання: про роботу Рожищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, про роботу Переспівського сільського голови  та очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ігор Барвінський проінформував про те, що епізоотична ситуація в районі контрольована. Тваринництво стійке до багатьох інфекційних хвороб. Постійно проводяться заходи з суб’єктами господарської діяльності, які вирощують, розводять та реалізовують свиней. Провакциновано проти класичної чуми свиней – 40566 голів, в тому числі у громадському секторі – 30695 голів, в індивідуальному секторі – 9871 голів. З метою боротьби зі сказом в жовтні цього року в районі запланована кампанія по пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин. Проводиться робота з ідентифікації тварин: шляхом подвірних обходів проідентифіковано 1660 голів ВРХ, 2873 голів свиней, 35 голів овець та коней – 8 голів.

DSCN5893

Рожищенським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області здійснюються планові та позапланові заходи державного нагляду та контролю за дотриманням законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та санітарного законодавства. У 2019 році проведено 48 перевірок, зокрема в закладах громадського харчування та роздрібної торгівлі. Проводиться моніторинговий відбір зразків продукції з підконтрольних об’єктів.

Посадовець акцентував увагу на  принципах та вимогах до безпечності та якості харчових продуктів, зокрема повідомив, що оператори ринку зобов’язані розробляти, вводити в дію та застосовувати постійно діючі процедури, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). На сьогодні в районі проведено детальний аналіз операторів ринку, які зобов’язані запровадити систему НАССР на потужностях у визначені законом терміни. Повідомлено під розписку керівників відповідних суб’єктів господарювання про необхідність впровадження системи – НАССР, а також проводиться аудит операторів ринку.

Про свою роботу  та роботу очолюваного виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади проінформував Віктор Лук’янчук – Переспівський сільський голова. Посадовець зазначив, що в першому півріччі 2019 року загальна сума надходжень до бюджету Переспівської сільської ради (включаючи субвенції з державного бюджету) з врахуванням змін склала 1692,2 тис.грн (104%). Власних надходжень місцевого бюджету за звітний період 692,7 тис.грн, виконання – 140%. Основними джерелами наповнення бюджету є орендна плата з юридичних осіб та земельний податок з юридичних осіб.

DSCN5896

Систематично проводиться робота з благоустрою населених пунктів. Так в населених пунктах ради грейдеруються дороги з грунтовим покриттям, проведено ямковий ремонт асфальтних доріг. Здійснюються  заходи по благоустрою кладовищ та ліквідації стихійних сміттєзвалищ. У 2019 році на окремих вулицях с.Переспа проведено вуличне освітлення. Сільською радою здійснюється контроль за енергозбереженням та енерговикористанням. З бюджету сільської ради також кошти виділяються на галузь культури, освіти, спорту. На завершення доповіді сільський голова визначив основні подальші завдання – розбудова соціальної інфраструктури та створення робочих місць.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 312

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua