Версія для друку
Четвер, 11 липня 2019 11:10

Відбулась чергова апаратна нарада

Сьогодні, 11 липня, голова райдержадміністрації Інна Гайворонська провела апаратну нараду, в ході якої розглянуто два питання.

           Присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади заслухали доповідь головного спеціаліста відділу культури райдержадміністрації Мосійчук Людмили Володимирівни, яка проінформувала про заходи, що проведені закладами культури району з організації змістовного дозвілля населення, збереження, розвитку і популяризації  народної творчості та аматорського мистецтва. Озвучила Людмила Володимирівна і найбільш важливі заходи, які здійснено для покращення матеріально-технічної бази закладів культури.

люда

      Про рівень середньомісячної заробітної плати в районі та заходи його підвищення доповіла Воробей Наталія Володимирівна – заступник начальника, начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Наталія Володимирівна проінформувала, що середньомісячна заробітна плата штатних працівників району за січень-березень  2019 року зросла, в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 13,3% і становить 6864 грн. За підсумками І кварталу по рівню середньомісячної заробітної плати район займає 5 позицію серед 16 районів області. Для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати в районі утворена та діє  міжвідомча робоча група. На її засіданнях заслуховуються керівники підприємств та організацій, де працівникам виплачували заробітну плату менше мінімальної. Одним із важелів впливу на розмір та своєчасність виплат заробітної плати є чисельність охоплення  працюючих колективно-договірним регулюванням. Управлінням соціального захисту населення проводиться повідомна реєстрація колективних договорів укладених між керівниками підприємств та їх працівниками. Обов’язковою вимогою, яка ставиться працівниками відділу праці та трудових відносин до даних нормативно-правових документів є рівень заробітної плати, який повинен бути не нижче законодавчо встановленого розміру та чітко зазначені дні її виплати, а також відповідальність керівника за несвоєчасну виплату заробленого працівникам. У 2018 році зареєстровано 22 колективних договори, зміни та доповнень до них, з початку 2019 року -16.

голова copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

З розглянутих питань головою районної державної адміністрації Інною Гайворонською дано відповідні доручення.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 575