25 лютого 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
  Рожище
 

21

Четвер, 06 червня 2019 10:57

На апаратній нараді у голови райдержадміністрації розглянули ряд важливих питань

6 червня 2019 року голова райдержадміністрації Інна Гайворонська провела апаратну нараду, в якій взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі.

Про стан мобілізаційної підготовки району і завдання щодо її поліпшення доповіла Дацюк  Олена Петрівна - головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

DSCN4706

Під час доповіді також йшлося про військовий облік як основну складову залучення громадян до військової служби за контрактом та строкової військової служби.

Аналізуючи динаміку щодо   відбору  та проходження   військової служби за контрактом протягом минулого та поточного року необхідно зауважити, що показники коливались, але завдяки спільній роботі   райдержадміністрації,  районного військомату та   органів місцевого самоврядування район тримав позицію на рівні середніх обласних показників - від 50 до 100% до плану.

У 2018 році за участю працівників облдержадміністрації та обласного військового комісаріату проводились перевірки стану мобілізаційної готовності та стану військового обліку в районі, за результатами яких робота в цих напрямках визнана належною.

Міською, селищною та сільськими радами, підприємствами, установами та організаціями району в райдержадміністрацію вчасно подаються звіти про чисельність працюючих та військовозобов’язаних, які заброньовано згідно з переліками посад і професій.

"Аналіз стану мобілізаційної підготовки району   свідчить, що місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, районним військовим комісаріатом, підприємствами, установами та організаціями, громадськими організаціями  району проводиться робота щодо підтримання мобілізаційної готовності району, забезпечення заходів територіальної оборони  на належному рівні", - резюмувала Олена Петрівна.

 

Про проведення призову громадян України на строкову військову службу на території району проінформував Мяло Олександр Валерійович –  т.в.о. військового комісара Рожищенського районного військового комісаріату, майор.

DSCN4711

Посадовець надав загальні відомості про проведення призову та проаналізував роботу районної призовної комісії. В Рожищенському районі одні з кращих показників в області щодо відправки призовників на військову службу. Так, планове завдання по відправці молодого поповнення у війська для Рожищенського районного військового комісаріату під час весняного призову складало 27 чоловік (додаткове завдання 9 чоловік). До військових частин відправлено 36 чоловік. 

В окремих населених пунктах району до військового комісаріату не з’явилось близько 50% призовників, які підлягали виклику на призовні комісії. «Найкраще у цьому плані спрацювали Береська та Літогощанська сільські ради. А ось Луківська і Навізька сільські ради найгірше виконали завдання з оповіщення та забезпечення доставки призовників», - зазначив Олександр Валерійович.

Голова районної державної адміністрації в свою чергу зауважила про необхідність застосування всіх передбачених законодавством методів впливу, як до посадових осіб органів місцевого самоврядування, так і до громадян, які ухиляються від проходження служби.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 323 Останнє редагування Четвер, 06 червня 2019 15:06

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua