29 травня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Травень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Вівторок, 14 травня 2019 11:34

Голова райдержадміністрації провела чергову апаратну нараду

14 травня 2019 року голова райдержадміністрації Інна Гайворонська провела апаратну нараду, в якій взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі.

 

Про підготовку до проведення  оздоровчої  кампанії  2019 року проінформував начальник відділу освіти та молоді райдержадміністрації. «Відповідно до прогнозних показників у літній період плануємо відкрити 14 оздоровчих  закладів з денним перебуванням школярів,  охопивши оздоровленням 725 дітей, що у порівнянні з минулим роком - на 5 таборів та на 175 дітей більше», - зазначив Ігор Борисович.

DSCN4384

На харчування дітей  передбачено виділити з місцевого бюджету  260 тис. грн  з розрахунку  25 грн на дитину. На підготовку до оздоровлення заплановано виділити 20тис.грн для придбання  спортивного інвентаря.

Оздоровча кампанія в районі стартувала ще з лютого. Зокрема  відправлено  в УДЦ «Молода гвардія»  6 дітей  пільгової категорії та УДЦ «Артек»  - 5 дітей. Центральною районною лікарнею оздоровлено – 11 дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Допомогу в оздоровленні дітей щорічно надають громадські організації та релігійні місії.  Також в районі понад 6 років працювало 2 релігійні табори – табір з денним перебуванням школярів Церкви християн баптистів та Православно-патріотичний дитячий наметовий табір Рожищенського благочиння, який організовує  Волинська Єпархія Української Православної Церкви, де планується охопити відпочинком понад 200 дітей. У цьому році за кошти Церкви християн баптистів заплановано стаціонарний табір на базі колишнього табору «Орлятко».

В першочерговому порядку будуть оздоровлюватися діти соціально вразливих категорій.

Пріоритетними напрямками щодо  оздоровлення дітей у поточному році і надалі залишаються - безпека перебування дітей у дитячих таборах, безпека при перевезенні груп дітей на оздоровлення, забезпечення відпочиваючих  якісними оздоровчими послугами, послугами  з харчування.

 

Про  підсумки роботи  житлово-комунального господарства  району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та підготовку до сталого функціонування  в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років доповів начальник управління регіонального розвитку Василь Поторась: «Опалювальний період  2018- 2019 років пройшов без особливих зривів та порушень Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води та водовідведення. В соціальних закладах забезпечувалось дотримання температурного режиму відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Протягом опалювального сезону забезпечено безперебійну  роботу  навчальних закладів».

DSCN4387 copy

Довідково.

З місцевих бюджетів на вирішення проблем енергозбереження за 2018 рік спрямовано 2,81 млн.грн. Державною Програмою кредитування «Ощадбанком» енергоефективних та енергозберігаючих заходів на 2018 рік скористалися 14 мешканців району (сума кредиту – 365,3 тис.грн, відшкодування державою відсотків на вказані заходи отримали усі учасники в сумі 109,6 тис.грн).         

За 2018 рік Рожищенським підприємством ЖКГ надано житлово-комунальних послуг населенню, бюджетним організаціям та іншим споживачам на суму   9,5 млн..грн, із них послуги по теплопостачанню – 4,2 млн.грн. За опалювальний період спожито 336,7 тис.куб.м природного газу на суму 2,7 млн.грн.

З метою підготовки до зими за кошти міського бюджету  було проведено поточний ремонт водопровідних та каналізаційних мереж міста  на загальну суму – 187,0 тис. грн.

За кошти по програмі охорони навколишнього середовища здійснено поточний ремонт металевих конструкцій самоплинного каналізаційного колектора на полях фільтрації  міста на суму  48,7 тис.грн.

За кошти міської ради проведено гідродинамічне очищення самоплинного колектора каналізаційної  мережі протяжністю 735 метрів  і проведена очистка 18-ти  каналізаційних  колодязів на окремих вулицях міста на загальну суму   119,9 тис.грн. Здійснено поточний ремонт теплотраси по вулиці Шевченка на суму 6,3 тис.грн.

Крім того, за кошти міської ради проводилися поточні роботи в дитячих садках. Загальна сума профінансованих витрат склала – 69,9 тис.грн.

На поповнення статутного фонду ПЖКГ у 2018 році міська рада виділила 440,0 тис.грн. Із цих же коштів для мобільності ремонтної бригади при ліквідації аварій на тепло-водо-каналізаційних мережах міста  підприємством придбано автомобіль вартістю 198,9 тис.грн.

Для ліквідації наслідків ожеледиці на дорогах міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 років підприємством «Дільниця благоустрою» Рожищенської міської ради  було придбано 300 тонн піску та  20 тонн солі. Протягом зимового періоду працювало  4 одиниці спецтехніки.

Для ліквідації ямковості та зменшення аварійних ситуацій було проведено  поточний ремонт доріг на окремих вулицях міста. Проведено ремонт ліній електропередач вуличного освітлення, що забезпечують видимість в темну пору доби .

В галузі культури Рожищенського району функціонують 37  клубних закладів. Заходами з метою енергозбереження у 2018 році встановлено 12 енергозберігаючих вікон та проведено поточний ремонт в центральній районній бібліотеці; встановлено 2 вікна та двері в районній дитячій бібліотеці. Придбано котел на тверде паливо  в БК с. Рудка-Козинська на суму 20,0 тис. грн., проведено ремонт в клубі с. Козин.

Рожищенська центральна районна лікарня забезпечує теплопостачання  приміщень за рахунок автономної котельні, робота якої в опалювальний період була стабільною. Звітний опалювальний період в галузі первинної медицини пройшов в штатному режимі.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості передбачається реалізація проекту по новому будівництву паливної системи в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Щурин.

У сфері соціального захисту  проведено заходи щодо профілактики переохолодження та замерзання одиноких громадян похилого віку, інвалідів. Територіальним центром соціального обслуговування  забезпечено планомірне проведення осінньо-зимового опалювального періоду 2018-2019 років в стаціонарному відділенні с.Навіз.

До початку нового опалювального сезону першочерговими завданнями відповідних органів та служб є забезпечення належної підготовки до сталого функціонування житлово-комунального господарства та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, вирішення питання переведення закладів бюджетної сфери та житлово-комунального господарства з газового опалення на альтернативне шляхом залучення в першу чергу позабюджетних коштів та коштів з бюджетів усіх рівнів. Також продовжити роботу з передачі об’єктів, які опалювались котельнею Рожищенського ПЖКГ, у концесію.

 

Про реалізацію в районній державній адміністрації  державної політики у сфері державної служби проінформувала начальник відділу управління персоналом апарату РДА Тетяна Корнатовська.

DSCN4390

 

Зокрема посадовиця зазначила, що структура районної державної адміністрації відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» визначена головою райдержадміністрації та затверджена розпорядженням голови  райдержадміністрації від 27 лютого 2019 року № 52 в кількості 107 штатних одиниць. На сьогоднішній день 30 штатних одиниць складає апарат райдержадміністрації, 77 штатних одиниць – це посади працівників структурних підрозділів райдержадміністрації. В структурі райдержадміністрації 31 посада державної служби категорії «Б»,  66 посад  державної  служби  категорії  «В»,    3 керівних посади, на які не поширюється дія Закону України «Про державну службу», та  7  посад  працівників,  які виконують функції з  обслуговування.

Закон України «Про державну службу» запровадив виключно конкурсний відбір на всі посади державної служби. В райдержадміністрації діють три конкурсних комісії: для відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» в управлінні фінансів, в управлінні соціального захисту населення та в апараті і малочисельних структурних підрозділах. Кандидати на посади повинні відповідати загальним вимогам, встановленим статтею 20 Закону України «Про державну службу». Спеціальні вимоги до кандидатів на вакантні посади  визначаються з урахуванням вимог спеціальних законів, що регулюють діяльність відповідного структурного підрозділу райдержадміністрації. У період з 01 травня 2018 року до 01 травня 2019 року в райдержадміністрації було оголошено проведення 13 конкурсних відборів на 12 вакантних посад державної служби.

З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» державними службовцями райдержадміністрації до 01 квітня 2019 року були подані декларації за минулий рік за формою, що визначена Національним агентством України з питань запобігання корупції.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

       

Переглядів 346

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua