29 травня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Травень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Четвер, 14 березня 2019 08:23

Голова райдержадміністрації провела апаратну нараду

14 березня 2019 року голова райдержадміністрації Інна Гайворонська провела апаратну нараду, в якій взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі.

Під час наради розглянули питання порядку денного: про роботу Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про роботу відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації доповіла Невірко Маргарита Олександрівна – головний спеціаліст відділу державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Посадовець проінформувала про виконання основних завдань відділу щодо ведення Державного реєстру виборців, складання та уточнення списків виборців для виборів та референдумів, ведення довідника постійних виборчих дільниць.

DSCN3573

Так, станом на 06 березня 2019 року на території Рожищенського району налічується 30 000 виборців. Адресний реєстр м.Рожище та Рожищенського району станом на 06.03.2019 року налічує 480 геонімів та 11470 будинків.

На сьогодні проводяться інформаційні заходи з питань застосування виборчого законодавства України та підвищення політичної культури громадян, ознайомлення громадян з порядком голосування на  виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Попередні списки виборців та іменні запрошення будуть виготовлені та передані дільничним виборчим комісіям відділом до 22 березня 2019 року, а уточненні списки виборців  будуть виготовлені та передані дільничним виборчим комісіям до 28 березня 2019 року.

Протягом 2018 року відділом ведення Реєстру було направлено Рожищенському РВ УДМС України у Волинській області 54 запити для проведення перевірки відомостей про виборців. За результатами запитів було уточнено 11085 відомостей про виборців.

 

Про роботу Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доповів Шварцкоп Олег Юрійович – директор Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Посадовець зазначив, що соціально-профілактичні заходи, які проводилися спеціалістами центру, спрямовувалися на сім'ї, які опинилися складних життєвих обставинах, багатодітні, малозабезпечені сім'ї, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, учнівську молодь, батьків та педагогів.

DSCN3568

У 2018 році РЦСССДМ соціальними послугами охопив 445 сімей різної категорії (в яких виховується 940 дітей). Фахівці соціальної роботи Копачівської ОТГ соціальними послугами охопили 117 сімей різної категорії (в яких виховується 349 дітей).

На обліку в центрі СССДМ перебувало 33/7 сімей/осіб, де виховується 104 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. У результаті роботи з позитивним результатом знято з обліку 9/1 сімей/осіб, в яких 19 дітей.

В даний час на території району функціонує три прийомні сім’ї  та один дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 11 дітей. Фахівці  районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   здійснюють соціальне  супроводження  цих родин.

ЦСССДМ проведено 160 перевірок з метою контролю за цільовим використанням коштів і створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей. За результатами перевірок  підготовлено 5 клопотань до управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо припинення виплати при народженні дитини (за результатами роботи з даними сім’ями 3-м з них відновлено виплати). Також проведено 34 перевірки щодо виплати допомоги на дітей одиноким матерям, підготовлено 2 подання про припинення/призупинення виплат (за результатами роботи з даними сім’ями – відновлено виплати).

У 2018 року соціальною роботою РЦСССДМ охоплено 15  сімей (в них 22 дітей) вимушених переселенців. 

Протягом 2018 року проведено 122 групових заходів профілактичного характеру, якими охоплено 2282 особи. Під час проведення заходів розповсюджено інформаційні та методичні матеріали з питань соціально-правового захисту дітей та сімей, формування відповідального батьківства, пропаганди здорового способу  життя, профілактики негативних явищ у дитячому середовищі.

З метою координації спільних  дій щодо  здійснення соціальної роботи з сім’ями (особами), які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі на території Рожищенського району при Рожищенському РЦСССДМ створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі (розпорядження голови РДА від 2жовтня 2018 року №396). Протягом ІV кварталу  2018 року мобільною бригадою було здійснено два виїзди в Луківську та Навізьку сільськи ради району з метою проведення профілактичних бесід з особами, які схильні до вчинення насильства в сім’ї.

Центром  у 2018 році проведено  16 районних соціальних акцій, зокрема: лекція «Негативні наслідки для здоров’я від раннього статевого життя» для студентської молоді Рожищенського коледжу Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С. З. Гжицького; акція «Привітання породіль з Днем матері» у пологовому відділенні ЦРЛ; цикл тематичних занять «Щаслива сім’я ХХІ» з учнівською молоддю з нагоди Міжнародного дня сім’ї; тематичні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту прав дітей; вулична акція #ПротиДІЙторгівліЛюдьми/Людина_не_товар з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми; молодіжний простір «Неоформат»; молодіжний проект «Школа молодого лідера»; соціально-профілактична акція «16 днів проти насильства»; фестиваль творчих робіт серед дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші» та інші.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 414

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua