27 травня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  Рожище
 

21

П'ятниця, 01 березня 2019 09:06

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

28 лютого 2019 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Інни Гайворонської. У роботі засідання колегії взяли участь члени колегії, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, голови місцевих рад.

DSCN3367

DSCN3370

DSCN3371

Члени колегії розглянули питання: 1.Про стан роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, виконавчих комітетах міської, селищної та сільських рад, на підприємствах, в організаціях та установах району за 2018 рік. 2.Про роботу щодо захисту прав дітей в районі за підсумками 2018 року. 3.Про роботу Городинівського сільського голови та очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. 4.Про стан здійснення заходів з підготовки до проведення чергових виборів Президента України.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

Про стан роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, виконавчих комітетах міської, селищної та сільських рад, на підприємствах, в організаціях та установах району за 2018 рік проінформувала Солодуха Алла Віталіївна – начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

DSCN3375

 Протягом 2018 року до райдержадміністрації надійшло 1390 звернень, що на 263 звернення  більше, ніж за відповідний звітний період 2017 року. За звітний період надійшло 22 колективних та 125 повторних звернень, кількість яких зумовлена поетапністю оформлення права власності на земельну частку (пай). Загальна кількість осіб, що звернулись до райдержадміністрації – 1674 громадянина. Протягом звітного періоду  головою райдержадміністрації, заступниками голови райдержадміністрації приділялася особлива увага проведенню виїзних прийомів громадян за місцем постійного проживання, на яких отримано 30 звернення від 60 громадян. За звітний період до районної державної адміністрації надійшло 181 звернення від найменш соціально захищених категорій громадян. З 01.01.2018 по 29.12.2018 року громадянами у своїх зверненнях було порушено 1397 питання різної тематики. Найбільше звернень було з таких питань: аграрної політики та земельних відносин – 914 питань, соціального захисту – 350 питань. Станом на 29 грудня поточного року з 1397 питань вирішено позитивно – 1200, відмовлено у задоволенні – 34, на 145 надано роз'яснення, перебувають на контролі до остаточного вирішення – 18, одне звернення не підлягає розгляду. За звітний період до органів місцевого самоврядування надійшло 2725, що на  139 звернень менше ніж за відповідний період 2017 року – 2864 звернень основною тематикою яких є вирішення аграрних питань та питання соціального захисту.

 

Про  роботу щодо захисту прав дітей в районі за підсумками 2018 року доповіла Подзелінська Валентина Максимівна – головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації.

DSCN3385

На території району згідно статистичних даних проживає  близько 9,5 тисяч дітей. Значна кількість дітей – це діти, які потребують особливої уваги, підтримки та допомоги.

Cлужба у справах дітей , як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства. На первинному обліку в районі перебуває 68 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 4 дітей виховується в  дитячих будинках сімейного типу, 4 – прийомних сім’ях, 57  проживають в сім’ях опікунів/піклувальників, 2 навчаються у  професійно-технічному закладах області  і перебувають на повному державному утриманні, 1 дитина     перебуває в спеціалізованому інтернатному закладі. В районі функціонує 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 6 дітей.  У 2018 році створено перший дитячий будинок сімейного типу, до якого влаштовано на виховання та проживання 3 дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний час проводиться робота щодо  влаштування ще двох дітей, позбавлених батьківського піклування в дану сім’ю. На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які підлягають усиновленню. Також в районі на обліку перебуває 3 сім’ї кандидатів в усиновлювачі. Протягом 2018 року кандидатами в усиновлювачі усиновлено 2 дітей, позбавлених батьківського піклування. На профілактичному обліку в  районі перебуває 79 дітей,   які виховуються у 27 сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Протягом 2018 року проведено 52 профілактичні рейди «Діти вулиці", «Вокзал», «Урок» та інші профілактичні заходи. Під час рейдів обстежено умови проживання дітей у 97 кризових сім’ях. З батьками проводиться профілактична робота, надається необхідна допомога. Окрім того в ході проведення рейдів  виявлено 9 дітей,  які самовільно залишили сім’ю та навчальний заклад. В результаті роботи 5 дітей направлено в обласний притулок для дітей, 2 - повернено в сім’ю, 2 –направлено на лікування в центральну районну лікарню. До Рожищенського відділення ВП ГУНП у Волинській області підготовлено та направлено матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності 23 батьків за ст. 184 КУпАП за неналежне виховання. За поданням служби у 2018 році рішенням суду 2 батьків позбавлено батьківських прав відносно 6 дітей. У 2018 році розглянуто 8  повідомлень  про   психологічне   насильство в сім’ях.  Семеро батьків притягнуто до відповідальності за ст.173 ч.2 КУпАП (насильство в сім’ї). У 2018 році двом дітям надано статус дітей, постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів  як таким, що зазнали психологічного насильства.

 

Про свою роботу та роботу очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади проінформував Петрук Віктор Філімонович – Городинівський сільський голова.

DSCN3390

 

Виконання бюджету Городинівської сільської ради по доходах за 2018 рік становить 102,1 відсотка або надійшло 490914 грн., з них власних і закріплених доходів по загальному фонду – 454290 грн. або виконання становить 102,2 відсотка виконання до призначень на 01.01.19 року, офіційних трансфертів надійшло – 36624 грн., по спеціальному фонду надходження становлять – 22988,94 грн. або виконання становить 135,2 відсотка до призначень на 01.01.19 року. Видатки загального фонду сільського бюджету за 2018 рік склали 499204,94 грн., що становить 98,4 відсотка до річних призначень. В тому числі на виплату заробітної плати спрямовано 477582,92 грн., що становить 100,0 відсотка до загальних річних призначень. На оплату енергоносіїв спрямовано 9974,98 грн. У 2018 році було проведено ремонт центральних вулиць сіл Городині та Романів (дороги місцевого значення) за позабюджетні кошти.

Для розвитку підприємницької діяльності адміністрацією сільської ради створюються усі необхідні умови.

Залучено два інвестори для обробітку сільськогосподарських угідь, а саме: СГПП «Несвіч»,  - обробляє  634 га землі, та «Щурин - Агро»  -  обробляє 80 га землі.   Орендарі в повному обсязі розраховуються за користування земельними паями із власниками земельних паїв.

Ведеться контроль за енергозбереженням. В с.Городині проведено капітальний ремонт приміщення фельдшерського пункту (заміна покрівлі, стелі, підлоги). Проведено заміну вікон в приміщенні сільської ради, відділенні зв’язку, сільській бібліотеці. Систематично проводяться заходи по благоустрою сміттєзвалища.

За рахунок коштів спонсорів надавалась матеріальна допомога учасникам бойових дій. Надається соціально-побутова допомога пенсіонерам, інвалідам та одиноким непрацездатним громадянам.

 

Про стан здійснення заходів з підготовки до проведення чергових виборів Президента України проінформувала Дубчук Жанна Володимирівна – керівник апарату райдержадміністрації. Співдоповідачі із зазначеного питання: Стасюк Микола Васильович -  директор Рожищенської  філії  ПрАТ «Волиньобленерго», Морозович Андрій Олександрович - начальник Рожищенського районного відділу УДСНС України у Волинській області.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 січня 2019 року № 6 передбачено здійснення необхідних заходів з реалізації вимог, установлених Законом України «Про вибори Президента України» та актами Центральної виборчої комісії. Станом на 22 лютого 2019 року проведено наступні заходи:

- міським, селищним та сільськими головами відведені місця та обладнано стенди, дошки оголошень для розміщення передвиборчої агітації в усіх населених пунктах району;

- в районній газеті «Наш край», а також на офіційному веб-сайті Рожищенської райдержадміністрації  розміщено статті-роз’яснення щодо тимчасової зміни місця голосування, порядку і часу голосування, у тому числі голосування за межами приміщення для голосування, строків подання відповідних заяв та відповідальності за порушення виборчого законодавства та щодо перевірки своїх  персональних  даних у Державному реєстрі виборців.

21 лютого 2019 року окружній виборчій комісії передано комп’ютерну техніку.

Міському, селищному, сільським головами звернуто увагу на матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України відповідно до вимог Центральної виборчої комісії. Вказано на необхідність вжити заходи щодо приведення приміщень, які надаються для роботи дільничним виборчим комісіям та приміщень для голосування, у відповідність до норм пожежної, санітарно-гігієнічної, технічної, безпекової відповідності.

DSCN3397

DSCN3403

DSCN3409

 Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 168

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua