19 серпня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
  Рожище
 

21

Понеділок, 03 грудня 2018 16:02

В райдержадміністрації говорили про підтримку людей з інвалідністю

3 грудня Україна та світ відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, встановлений Організацією Об’єднаних Націй.

У цей день світовій спільноті нагадують про особливу верству населення з метою  привернення  уваги  до проблем людей з інвалідністю, необхідності захисту  їхньої гідності, прав, забезпечення благополуччя та комфортності в побуті, інтеграції осіб із інвалідністю у життя суспільства.

Вже традиційно, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, 3 грудня 2018 року в райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з представниками районних громадських організацій, які опікуються проблемами людей з інвалідністю.

Заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук зазначила: «Люди з обмеженими можливостями потребують нашої уваги щодня.  Держава взяла на себе важливе соціальне зобов’язання щодо захисту прав та державної підтримки людей з інвалідністю. Але особлива роль  у цьому напрямку здійснюють відповідні громадські організації, які допомагають та підтримують  людей з інвалідністю».

Віталій Шварцкоп, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформував про те, як здійснюється соціальне забезпечення людей з обмеженими можливостями в районі. Посадовець зазначив, що станом на сьогодні в районі більше 2,5 тисяч осіб отримують пенсію по інвалідності. Зокрема, здійснюється робота із забезпечення людей з інвалідністю необхідними засобами реабілітації та санаторно-курортним лікуванням, виплачуються грошові компенсації, передбачених законодавством України та багато іншого. Особлива увага інвалідам-учасникам АТО.

На завершення зустрічі Інна Сергійчук подякувала присутнім представникам громадських організацій за співпрацю: «Важлива ланка роботи – це адаптація людини з інвалідністю до життя в суспільстві. Тут велику допомогу надають саме громадські організації, завдяки яким в районі вже кілька років поспіль проводяться фестивалі, спортивні змагання для людей з інвалідністю».

З нагоди Міжнародного дня людей із інвалідністю Почесні Грамоти райдержадміністрації отримали Вікторія Ващук – заступник голови Рожищенської районної організації «Союз організацій інвалідів України», Світлана Мосійчук – член громадської організації «Луцька МТПО УТОС» Рожищенського району, Ольга Кантерук – голова районного осередку Волинської обласної асоціації дітей-інвалідів «Особлива дитина».

DSCN1536

DSCN1539

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 356

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua