Версія для друку
П'ятниця, 26 жовтня 2018 11:58

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, зруйнованих доль. До сьогоднішніх днів людство з сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій землі.

28 жовтня в Україні пам’ятна дата – день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, які вибороли право на свободу українському народові. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Напередодні 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників в Рожищі відбулося покладання квітів до Обеліску Слави полеглим за рідну землю під час війни. Заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук, заступник голови районної ради Раїса Кучмук, міський голова Вячеслав Поліщук в скорботі схиливши голови, поклали квіти до підніжжя пам'ятного знаку, вшанувавши визволителів хвилиною мовчання.

DSCN0985

DSCN0994

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 327