22 лютого 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
  Рожище
 

21

Вівторок, 25 вересня 2018 15:02

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

25 вересня 2018 року відбулося засідання колегії  районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Інни Гайворонської.

DSCN0224

В роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих районних установ, міський, селищний, сільські голови, представники ЗМІ.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.  З кожного питання прийняті рішення та будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації.

Про стан готовності господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років проінформував присутніх Василь Поторась – начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

DSCN0226

За результатами доповіді голова райдержадміністрації наголосила на необхідності вжиття заходів щодо підвищення рівня розрахунків підприємствами, організаціями та установами за спожиті енергоносії. Особливу увагу слід звернути на стан ліквідації зазначеної заборгованості підприємством житлово-комунального господарства Рожищенського району.

Довідково.

Підсумки роботи за окремими галузями:

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО.

В районі функціонує два комунальні підприємства що надають послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та теплопостачання – ПЖКГ Рожищенського району, Дубищенське ЖКГ.

ПЖКГ Рожищенського району

Теплопостачання

Між Рожищенською районною та міською радами підписаний концесійний договір з ТзОВ «Теплоальтернатива» щодо будівництва в м. Рожище котелень, працюючих на альтернативному виді палива. Станом на сьогодні виготовлено проекти землеустрою та готуються матеріали для подачі на затвердження відповідних сесій рад. Для запобігання виникнення непередбачуваних обставин щодо своєчасного початку опалювального сезону, тривають роботи по підготовці центральної котельні Рожищенського ПЖКГ.

Водопровід і каналізація.

Роботи з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства проводяться круглорічно. Встановлено запірну арматуру для можливості перекриття квартальних водопроводів міста при аваріях.

Станом на 21.08.2018 року існує борг ПЖКГ перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ в сумі 210,1 тис. грн., зокрема: по договору ТЕ (населення) 10,1 тис.грн., по договору БО (бюджет) 200,00 тис. грн. В свою чергу підприємству заборгували за теплопостачання: Рожищенський коледж ЛНУВМБ ім.. Гжицького-100 тис.грн.(проплата проведена в першій декаді вересня) та Рожищенське відділення Ківерцівського відділу ГУ національної поліції у Волинській області – 95,1 тис. грн., невідшкодовані субсидії – 23,6 тис. грн. Борг Коледжу за послуги з водопостачання та водовідведення станом на 28.08.18р. становить 28,018 тис.грн.

Негативна ситуація зі сплатою послуг з водопостачання та водовідведення населенням. Налічується 469 боржників на суму 280,0 тис.грн.

Дільниця будинкоуправління

Планові роботи по  14 багатоквартирних будинках закінчені. Підприємство завершує  утеплення вікон, дверей  підвальних приміщень, горищ. На виконання заходів з функціонування взимку  житлового фонду, який має централізоване опалення, підготовлено 3 будинки, належним чином оформлені паспорти готовності.

Дубищенське ЖКГ

На балансі підприємства перебувають водопровідні та каналізаційні мережі, 4 каналізаційно-насосних станції, станція біологічної очистки стічних вод, станція знезалізнення питної води, водозабір та твердопаливна котельня з двома котлами «Калвіс» номінальною теплопродуктивністю 800 кВт.

Водопостачання:

Для забезпечення безперебійної роботи водозабору та надання якісних послуг з водопостачання, підприємством власними силами проведено ремонт глибинного насосного агрегату ЕЦВ 6-16-100.  На станції знезалізнення питної води виконано поточний ремонт насосних агрегатів КМ65-50-160 та автоматичних систем управління насосними агрегатами, виконано очищення металевих конструкцій станції від іржі та проведено фарбування. Для контролю добового та місячного об’єму піднятої води на водозаборі встановлено новий водолічильник марки WI 50 – NKP – 03 та замінено металеві фасонні частини в розподільчому водопровідному колодязі на пластмасові. Проведено ревізію запірної арматури в розподільчих колодязях та на станції знезалізнення питної води.

          Для здійснення технічного переоснащення та заміни зношених основних фондів, підвищення надійності систем водопостачання підприємством  придбано  глибинний насосний агрегат типу ЕЦВ 8-16-100 з двигуном потужністю 6,3 кВт і станції автоматичного управління та захисту. 

Водовідведення:

        Проведено промивку самоплинного каналізаційного колектора по вул..Незалежності, Дібрівській, Шевченка, Мазепи та вул. Зелена (будинки птахофабрики). Проведено ремонт насосного обладнання головної каналізаційно-насосної станції. Виконано ремонт насосних агрегатів на каналізаційно-насосних станціях №2, №3 та №4. Працівниками підприємства було очищено 8 оглядових колодязів.

Для попередження можливого травмування населення, внаслідок попадання в відкриті розподільчі та оглядові колодязі, на підприємстві виготовлено та встановлено 5 бетонних кришок та 2 великих кришки з отворами для огляду та очищення каналізаційних колодязів.

Теплопостачання:

Послуги з централізованого теплопостачання підприємством  надаються тільки бюджетним установам: дитячий садочок, школа, амбулаторія, Дубищенська селищна рада. В приміщенні школи та амбулаторії встановлені лічильники для обліку спожитої теплової енергії.

Для виробництва теплової енергії на котельні встановлено два твердопаливні котли типу К – 400 (КALVIS) потужністю по 400 кВт кожний з установкою циклонів для очищення димових газів. В цілому котельня підготовлена до опалювального сезону.

Житловий фонд м. Рожище, селища Дубище та сільських населених пунктів повністю оснащені приладами обліку споживання природного газу.

КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради»

Для посипки тротуарів та доріг міста заготовлено 300 тонн  піщаної суміші.

Роботи по запланованій заміні ЛЕД-ламп у світильниках вуличного освітлення завершені повністю.

Проведено поточні ремонти доріг по вулицях: Шевченка, Мостова, Грабовського, О.Степанюка, Селянська, Заньковецької.

Освіта.

До роботи в зимових умовах в школах району готові  22 котельні.

За оцінками фахівців в ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище внутрішня теплова мережа знаходиться в аварійному стані.

На опалювальний сезон 2018-2019 рік навчальні заклади потребують 1700 тонн торфобрикету та 80 тонн вугілля.

Дев’ять закладів загальної середньої освіти  з пічним опаленням до роботи в опалювальний період підготовлені.  Грубки та димоходи прочищені.

Системи водопостачання та каналізації в закладах загальної середньої освіти підготовлені повністю.

По енергозберігаючих заходах встановлено 87 вікон та 8 дверей в  10-ти ЗОШ району.

Потребує проведення реконструкції котелень загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня  в селах Береськ,  Ворончин та Переспа; ремонт даху ДНЗ с.Мильськ (планувались кошти фонду соцеконому); капітального ремонту покрівлі загальноосвітніх шкіл №2, №3  м. Рожище; реконструкція покрівлі корпусу молодших класів загальноосвітньої школи  №1 в м. Рожище.          

           Із запланованих 2,5 млн.грн. коштів фонду економічного і соціального розвитку територій, фактично виділено 500 тис.грн., які  спрямовані на заходи по енергозбереженню. Дана субвенція розподілена на Дубищенську, Доросинівську та  Переспівську школи для встановлення енергозберігаючих вікон (дверей). Тривають підготовчі роботи, розробка ПКД.

          Завершені роботи по виготовленню паспортів готовності до роботи в опалювальний період 2018-2019 року та актів готовності теплових господарств.

Культура.

В галузі культури функціонують 37 клубних закладів, районна дитяча музична школа, районний історико-краєзнавчий музей, РД «Просвіта», централізована бібліотечна система, в яку входить 29 установ. Об'єкти, на яких функціонують джерела опалення, підготовлені до опалювального періоду.

Заходами по енергозбереженню в центральній районній бібліотеці встановлено 12 енергозберігаючих вікон, 2 вікна та двері в районній дитячій бібліотеці, 3 вікна в бібліотеці с. Духче. Встановлено твердопаливний котел в БК с. Рудка-Козинська вартістю. Завершено ремонт в клубі с. Козин.

Охорона здоров’я.

Комісійно здійснено перевірку будівель і споруд лікарні до роботи в опалювальний період 2018-2019 років. Проблемним залишається питання проведення капітального ремонту системи внутрішнього каналізування та водовідведення центральної районної лікарні.

В КНП «Рожищенський  ЦПМСД Рожищенської районної ради»  в оренді та на позабалансовому рахунку знаходиться  57 будівель, з них опалюються твердим паливом – 37 , газове опалення –3 , електроопалення – 14 , централізоване опалення – 1 будівля. Із запланованих  120,5 тонн торфобрикету фактично станом на 23.08.18р заготовлено 51,8 тонни.  Проведено  ремонти в АЗПСМ с. Щурин, Рожищенська АЗПСМ (денний стаціонар),  ФП с. Духче, Березолуки . В інших підпорядкованих закладу будівлях проводяться поточні профілактичні ремонти.

Соціальний захист.

Питання забезпечення твердим паливом одиноких громадян перебуває на контролі в Територіальному центрі соціального обслуговування Рожищенського району. Створено запас на 80%  до потреби торфобрикету та 1,5 м.куб дров  для котельні стаціонарного відділення.  Забезпечено необхідний запас скрапленого газу (у балонах) для харчоблоку стаціонарного відділення на випадок надзвичайних ситуацій. 

За перше півріччя 2018 року в районі впроваджено 29 енергозберігаючих заходів. З місцевих бюджетів на вирішення проблем енергозбереження в закладах бюджетної сфери спрямовано 958 тис.грн.          

Тривають роботи по проведенню  поточних ремонтів та реконструкцій вуличного освітлення в населених пунктах району із встановленням ЛЕД-світильників. (сіл Духче (8 шт.), Переспа (13 шт.), Щурин (7 шт.) та м. Рожище - 29 шт.).

Державною Програмою «Теплі кредити» за звітний період скористалися 12 мешканців району.

Розрахункова економія паливно-енергетичних ресурсів від запровадження енергозберігаючих заходів усіма суб’єктами господарювання становить  40,4  тонн умовного палива.

Роботи по підготовці об’єктів до початку опалювального періоду продовжуються відповідно до затверджених заходів.

 

Луківський сільський голова Лариса Забожчук проінформувала присутніх про роботу очолюваного нею виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

DSCN0228

Довідково:

Основними завданнями Програми соціально-економічного розвитку території  Луківської сільської ради є: сприяти зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці; сприяти розвитку малого та середнього підприємництва; забезпечувати адресне спрямування соціальної допомоги; забезпечувати надання пільг, передбачених чинним законодавством, окремим категоріям громадян за соціальною ознакою; поліпшувати матеріально-технічну базу ФАПів; підтримка сільського товаровиробника, а саме: планомірна роз’яснювальна робота серед населення по забезпеченню збереження чисельності поголів’я тварин (оформлення дотації за утримання молодняка ВРХ); енергозбереження шляхом оптимального споживання ресурсів та енергоносіїв; благоустрій населених  пунктів; ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

Бюджет на 2018 рік по доходах і видатках в сумі 1129651,00 грн в тому числі обсяг доходів і видатків загального фонду в сумі 1115651,0 грн, спеціального фонду – 14000 грн. Виконання бюджету Луківської  сільської ради по доходах за 8 місяців 2018 року становить 136,1 відсотка або надійшло 1161205 грн, з них власних і закріплених доходів по загальному фонду – 551369 грн або виконання становить 160,9 відсотка виконання до призначень на 01.09.18 р., офіційних трансфертів надійшло – 609835 грн, по спеціальному фонду надходження становлять – 21336 грн. або виконання становить 228,6 відсотка до призначень на 01.09.18 р.

На території сільської ради функціонує два заклади загальної середньої освіти: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Крижівка, в якій здобувають освіту 89 дітей, та ЗОШ І ст. с. Луків, в якій здобувають освіту 5 дітей. На території сільської ради працює один заклад дошкільної освіти в с. Луків, де працює одна різновікова група, яку відвідує  22 дитини. Функціонує будинок культури в с. Луків та клуб і бібліотека в с. Крижівка.

 

З інформацією по питанню «Інвентаризація водозаборів підземних вод на території району» перед присутніми виступила Ольга Карп’як – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Рожищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області. Вона акцентувала увагу сільських голів на необхідності  балансоутримувачів здійснити консервування артсвердловин.

 

Начальник Рожищенського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Олександр Мороз проінформував присутніх про реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України шляхом приєднання управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах та об’єднаних управлінь до головних управлінь Пенсійного фонду України в областях. Та зазначив, що це не вплине на своєчасність виплати пенсій. Хоча викликає занепокоєння співпраця з ПАТ «Укрпошта». Посадовець звернувся до голів місцевих рад інформувати його особисто або через телефон довіри Пенсійного фонду України про випадки неналежного виконання працівниками поштових відділень своїх посадових обов’язків, які призводять до невчасного отримання пенсій.

Також Олександр Миколайович розповів про виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 497

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua