22 лютого 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
  Рожище
 

21

Вівторок, 25 вересня 2018 10:34

«Волинь Invest 2018»: під час форуму підписали 2 меморандуми про співпрацю

Два Меморандуми про співпрацю підписали під час Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Волинь інвест 2018», що відбувся 21 вересня 2018 року в місті Луцьку.

Зокрема, перший – Меморандум про співробітництво між Волинською обласною державною адміністрацією та Китайською Торговою Асоціацією закріпили підписами голова облдержадміністрації Олександр Савченко та виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко.

Так, у рамках угоди сторони здійснюватимуть співпрацю у напрямку сприяння розширенню зв’язків між суб’єктами господарювання України та Китайської Народної Республіки. У тому числі – у рамках ініціативи «Великий шовковий шлях» (так звана транспортна артерія з Азії у Європу), створення сприятливих умов для представників ділових кіл обох сторін для ведення та розвитку бізнесу. Все це сприятиме залученню іноземних інвестицій, технологій і передового досвіду; створенню у Волинській області сучасної інноваційної інфраструктури; організації і здійсненню спільних проектів у рамках державно-приватного партнерства.

Натомість другий – Меморандум про співробітництво між Волинською обласною державною адміністрацією та Товариство з обмеженою відповідальністю «Вальцер Спорт Менеджмент» підписав Олександр Савченко з генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Вальцер Спорт Менеджмент» Інгою Ващук.

Тут задекларували співпрацю при реалізації інвестиційного проекту, яким передбачено побудова технологічного центру розвитку спорту та створення спортивно-оздоровчої інфраструктури міжнародного рівня на території Шацького національного природного парку загальною площею від 18 до 25 га. На території технологічного центру розвитку спорту планується побудова 16-20 футбольних полів, готельного комплексу на 1000 місць, реабілітаційного та фітнес центрів, тенісні корти, басейн, парковки.

Унікальність проекту забезпечується через:

організацію зборів футбольних команд та інших видів спорту Азії та Європи; проведення змагань та турнірів з футболу для дитячих та дорослих команд; реабілітація спортсменів після травм; проведення навчальних семінарів для спортивних спеціалістів; забезпечення прийому туристів протягом всього року у районі реалізації проекту; популяризація українських спортсменів у світі; залучення широкого кола відвідувачів за рахунок спортсменів, вболівальників, батьків дітей, агентів та інших спортивних спеціалістів

Слід зазначити, що підписання меморандумів є результатом багаторазових зустрічей усіх сторін, в тому числі виїзних.

- Повірте, ми йшли до цього давно. Були перемовини, були виїзди на місця. Це потужні проекти спортивного та туристичного спрямування. Цінність його у тому, що це вже другий крок до туристичної привабливості Шацького  заповідника. І це найосновніше. Ми повинні його зберегти, - відзначив Олександр Савченко.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 398

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua