Версія для друку
Четвер, 23 серпня 2018 15:30

Синьо-жовтий стяг урочисто підняли над містом!

23 серпня в День Державного прапора України в місті Рожище було урочисто піднято синьо-жовтий стяг.

Рожищан та гостей міста зі сцени вітали голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, заступник голови районної ради Раїса Кучмук та міський голова Вячеслав Поліщук.

«Державний Прапор України – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, свободи, єднання та слави нашої країни, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини », - привітала усіх Інна Гайворонська.

Військовий комісар районного військового комісаріату Олег Алексєєв вручив нагрудні знаки  військовослужбовцям району, які залучались і брали безпосередню участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій.    

Патріотичний флеш-моб подарували учні навчально-виховного комплексу № 4 м. Рожище.

Делегація Рожищенського району взяла участь в заходах з нагоди Дня Державного Прапора України, які відбулися в обласному центрі.

На відзначення державного свята завітав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою на Волині.

1 copy copy copy copy

2 copy copy copy copy copy copy

4 copy copy copy

11

67

голова copy copy copy copy copy copy copy copy copy

громадські

голова і ко

воїн2 copy

мати

флешмоб1

луцьк всі1

луцьк2

IMG 58884a0b3c7471b9c8f711e0875cbc62 V

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 639