27 листопада 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
  Рожище
 

21

Вівторок, 21 серпня 2018 12:13

Пенсійний фонд в області надає послуги дистанційно

Все частіше волиняни звертаються до управлінь Пенсійного фонду області з заявами на виготовлення довідок ОК-5 та ОК-7. Адже у кожного працюючого виникають різноманітні запитання щодо його пенсійних прав: чи сплачує роботодавець страхові внески з заробітної плати, який страховий стаж зараховано, чи немає помилок у особових даних тощо.

На даний час Пенсійний фонд України забезпечив можливість доступу до необхідної інформації та різні шляхи доступу до цієї інформації. Традиційні візити до управлінь Фонду займають багато часу та зусиль. Наразі існує можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення. Таку можливість надає реєстрація на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для проведення реєстрації необхідно звернутися до управління Фонду, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код, та написати заяву з проханням про реєстрацію. Надана вам розписка буде містити код, необхідний для реєстрації.

Процедура реєстрації здійснюється одноразово. Надалі доступ до електронних послуг відбувається шляхом авторизації (пароль, логін).

Покроково шлях реєстрації подано на інформаційній сторінці Пенсійного фонду України.

Після проходження відповідної процедури ви матимете можливість отримати  інформацію про пенсійне забезпечення, страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, подати заяву чи скаргу і навіть попередньо записатися на прийом до спеціалістів Фонду. Ви отримаєте інформацію індивідуально з дотриманням вимог захисту персональних даних.

Ще одним зі способів зробити інформацію доступною для громадян стало запровадження Пенсійним фондом України СМС-інформування. Відтепер засобами мобільного зв’язку можна дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, за потреби з’явитися до управління, пенсіонер отримає СМС-запрошення. Ця послуга дає можливість працюючим застрахованим особам довідатись, чи сплатив роботодавець страхові внески з його заробітної плати.

Підключити помісячну СМС-розсилку можна відвідавши управління Фонду, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код і надавши контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повідомлень.

Ті, хто користується послугами веб-порталу, за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до управління Фонду.

Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Переглядів 489

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua