Версія для друку
Понеділок, 20 серпня 2018 12:14

В райдержадміністрації відбулося засідання Комісії з надання статусу бійця-добровольця антитерористичної операції

У 2017 році Рожищенська районна рада прийняла рішення визнати бійцями-добровольцями антитерористичної операції (далі бійці-добровольці АТО) осіб, з числа жителів Рожищенського району, які  у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України брали безпосередню участь в антитерористичній операції,  забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій, але, в подальшому, не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

Райдержадміністрацією розроблено порядок надання статусу бійця-добровольця АТО, а також затверджено склад Комісії з надання статусу бійця-добровольця антитерористичної операції. До складу Комісії увійшли заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук, представники соціального захисту населення райдержадміністрації, Рожищенського районного військового комісаріату, голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, правопорядку, охорони здоров’я, гуманітарних та соціальних питань, голова Рожищенського районного об’єднання учасників АТО Володимир Корнійчук, голова Рожищенської районної спілки ветеранів Афганістану Анатолій Шульгач, член  Громадської організації  «Народна самооборона» Віра Шварцкоп.

Сьогодні, 20 серпня 2018 року, в райдержадміністрації відбулося засідання Комісії з надання статусу бійця-добровольця антитерористичної операції.

За результатами засідання Комісії 4 особам надано статус бійця-добровольця АТО. Вони отримають посвідчення бійця-добровольця антитерористичної операції встановленого зразка, яке буде безтерміновим і діяти в межах Рожищенського району.

DSCN9243

DSCN9242

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 602