Версія для друку
Вівторок, 14 серпня 2018 11:16

У райдержадміністрації навчали як діяти при загрозі терористичного акту

Для багатьох країн світу проблема тероризму стоїть на першому місці. Ще декілька років тому ми чули про тероризм лише з екранів своїх телевізорів, сподіваючись, що це ніколи не торкнеться нашої держави. З початком агресії з боку Російської Федерації проблема тероризму набула в Україні особливої актуальності.

14 серпня керівники підприємств, установ, організацій, голови місцевих рад району взяли участь у навчанні щодо  алгоритму дій при вчиненні (загрозі ) терористичного акту, виявленні підозрілого предмету, прийомі телефонних повідомлень з погрозами терористичного характеру і правилах поводження з письмовими анонімними матеріалами.                   

Консультував із зазначених питань представник Служби Безпеки України Юрій Жуковський.

Присутнім на нараді доведено Інструкцію щодо першочергових заходів при отриманні інформації про можливі дії з ознаками терористичного характеру, ознайомлено з порядком дій у разі виявленні підозрілого предмету.

Крім того голова райдержадміністрації Інна Гайворонська доручила присутнім керівникам провести з підлеглими працівниками інструктажі щодо алгоритму дій у випадку вчинення чи загрозі терористичного акту.

DSCN9225 copy

DSCN9224

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 509