04 грудня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  Рожище
 

21

Четвер, 02 серпня 2018 15:00

Волинська облдержадміністрація підписала меморандум про співпрацю у забезпеченні безпеки дорожнього руху з БО БФ «Демократичний розвиток»

Задля забезпечення безпеки дорожнього руху України БО «Благодійний фонд «Демократичний розвиток» проводить інформаційно-освітню роботу з населенням. Організація співпрацює вже з багатьма областями, а сьогодні, 30 липня 2018 року домовилися про співпрацю і з Волинською обласною державною адміністрацією.

Благодійний фонд під час підписання Меморандуму представляв Володимир Семенцов. За його словами, першим масштабним проектом організації стала Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей:

- Розпочали ми цю програму три роки тому. І на сьогоднішній день це найбільша недержавна програма по безпеці дітей. Ми співпрацюємо з патрульною поліцією та Міністерством охорони здоров`я України. За цей час ми випустили 200 тисяч книг, створили п`ять інформаційних роликів та регулярно проводимо навчання в школах та цифрові вебінари.

Олександр Савченко відзначив, що інформаційно-освітня робота з безпеки дорожнього руху має значну соціальну та економічну функцію, і на сьогодні в цій галузі є певні проблеми: це і недосконала система інформаційно-освітньої роботи з населенням, і необхідність розвивати обізнаність мешканців України щодо правил дорожнього руху, статистики ДТП та міжнародних норм БДР та ряд інших.

Зокрема, в підписаному Меморандумі йдеться про те, що головними цілями співпраці є:

- розробка заходів щодо зниження кількості ДТП за участю дітей та молоді внаслідок більш свідомого ставлення дорослих до проблем БДР та правильного навчання дітей та молоді основам БДР;

- зменшення смертності та зниження тяжкості ушкоджень при ДТП за рахунок збільшення кількості людей, що можуть своєчасно та правильно надати першу домедичну допомогу;

- скорочення дорожньо-транспортного травматизму дітей внаслідок збільшення використання дитячих утримуючих пристроїв та світлоповертаючих елементів;

- зменшення впливу факторів ризику на дорозі на рівень смертності та травматизму;

- мінімізація витрат суспільства та держави на відновлення втрат від ДТП;

- створення сприятливих умов для мотивації розвитку вітчизняних соціальних програм, спрямованих на протидію дорожньо-транспортному травматизму;

- шляхом об’єднання зусиль громадського сектору, бізнесу та держави, з урахуванням міжнародного досвіду та світовими правилами БДР, запровадити інформаційно-навчальні заходи з БДР на загальнообласному рівні.

Таким чином, в рамках співпраці з БО БФ «Демократичний розвиток» обласна державна адміністрація спрятиме організації інформаційних заходів щодо безпеки дорожнього руху в рамках проектів Національної програми «Traffic Challenge», братиме активну участь у реалізації соціальних проектів, пов’язаних з удосконаленням системи БДР та проводитиме інформаційну кампанію для населення та підпорядкованих державних установ в галузі освіти, медицини та правопорядку щодо проектів Національної програми «Traffic Challenge».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 401

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua