19 серпня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
  Рожище
 

21

Середа, 11 липня 2018 16:16

Уряд підтримує розвиток Волинської області

Понад 6 млрд грн цьогоріч Уряд виділив на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій в цілому. Значний фінансовий ресурс отримала й Волинь.

Так, виділені Урядом кошти будуть використані на будівництво, ремонт та утеплення чотирьох десятків шкіл та садочків, а також спортивних об’єктів та об’єктів культури області. Зокрема, виділені кошти на:

будівництво школи в с. Любохини Старовижівського району – 31 млн грн; будівництво школи в в с. Осівці Камінь-Каширського району – 28,3 млн грн; будівництво дитячого ясла-садка в смт Ратне – 14,8 млн грн; будівництво школи і дитячого садка в 55-ому мікрорайоні, м. Луцьк – 3,1 млн грн; реконструкцію школи в м. Горохові – 8,5 млн грн; реконструкцію школи та дитячого садка в с. Старосілля Іваничівського району – 3,5 млн грн; реконструкцію школи в с. П’ятидні Устилузької об’єднаної міської територіальної громади – 4 млн грн; ремонт школи в смт Локачі Локачинського району – 6,7 млн грн; реконструкцію (тепломодернізацію) огороджуючих конструкцій НВК “Загальноосвітня школа I—III ступенів № 13-колегіум” в м. Ковелі – 2,1 млн грн; реконструкцію школи в с. Тойкут Ковельського р-ну – 1,1 млн грн; реконструкцію (влаштування спортивних майданчиків, бігової доріжки) стадіону «Дружба» в смт Голоби Ковельського району – 2,9 млн грн.

Також буде проведено ремонти у медичних закладах області та закуплено для них дороговартісне обладнання. Зокрема, передбачені кошти на:

ремонт Іваничівської центральної районної лікарні – 3,1 млн грн. придбання томографа для Ратнівської центральної районної лікарні – 6,9 млн грн; придбання медичного обладнання та устаткування для Волинського обласного перинатального центру – 10 млн грн; придбання спеціального лабораторного обладнання для скринінгу онкозахворювань у жінок для Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання – 1 млн грн; придбання медичного обладнання для Луцької міської клінічної лікарні – 7,5 млн грн.

Окрім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг в 2 населених пунктах області.

До слова, із 6 млрд грн, які виділив Уряд на розвиток ре Слід зазначити, що із гіонів, 4,05 млрд грн – з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд грн регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці конкретного міста, села, ОТГ, а саме – дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

– Ми зберігаємо і підсилюємо, підвищуємо відповідальність місцевих органів влади. З 3,5 млрд до 6 млрд зріс Державний фонд регіонального розвиту. Додатково ми виділили цього року з бюджету ще понад 2 млрд грн, які будуть спрямовані на будівництво та ремонт об’єктів, потрібних мешканцям міст, сіл та селищ. Будуть модернізовані тисячі нових об’єктів – доріг, шкіл, стадіонів, поліклінік, котелень. Ми будемо допомагати територіям модернізувати інфраструктуру, – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

З повним переліком об’єктів можна ознайомитись тут:

Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Переглядів 253

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua