18 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
  Рожище
 

21

Субота, 23 червня 2018 10:16

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня державної служби

Дорогі волиняни! Довіра до влади в цілому починається з людини, яка допомагає вирішувати повсякденні проблеми. Саме тому державні службовці, які присвятили своє життя служінню народу, заслуговують на повагу. Адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє кожного українця та держави загалом.

Тож шановні державні службовці, прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні у вас не просто свято, а ювілей – 100 років від заснування служби. ЇЇ фундамент закладений ще у ХХ столітті: зокрема в роки Гетьманату Павла Скоропадського запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби.

За цей тривалий час державна служба еволюціонувала. Однак її основними цілями і завданнями залишається сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадянського суспільства, захист прав та свобод людини і громадянина, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади.

Державні службовці Волині, своєю чергою, забезпечують демократичний, правовий, і результативний розвиток краю. Саме від ваших щоденних зусиль, наполегливості, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень в області та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

В цей святковий день бажаю вам, шановні держслужбовці, здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки у життєвих випробуваннях, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! Але найголовніше – заслуженої шани та вдячності людей!

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Переглядів 112

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua