18 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
  Рожище
 

21

Вівторок, 05 червня 2018 10:04

На апаратній нараді у голови райдержадміністрації розглянули ряд важливих питань.

Сьогодні, 05 червня, голова райдержадміністрації Інна Гайворонська провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в ході якої розглянуто два питання - функціонування прийомних сімей на території району та підсумки проведення призову громадян на військову службу у квітні-травні 2018 року.

  жанна

Як поінформувала  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Дубчук на даний час на території району функціонує 3 прийомні сім’ї, у яких  виховується 6 дітей. В кожній сім’ї прийомні батьки створили належні умови для проживання та виховання дітей. Службою у справах дітей райдержадміністрації постійно надається всебічна допомога прийомним батькам, проводяться обстеження умов проживання дітей в прийомних сім’ях, контролюється питання їх оздоровлення, відвідуються діти за місцем навчання. Крім того, на нараді йшлося про здійснення соціального супроводження прийомних сімей. Було зазначено, що соціальне супроводження передбачає здійснення фахівцем центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заходів, спрямованих на забезпечення належних умов функціонування прийомної сім’ї.

жанна одна

Потрібно зауважити, що сьогодні в районі активізувались сім’ї, які хочуть взяти на виховання більше як п’ять дітей. Приємно, що в нашому районі є люди, які незважаючи на всі труднощі, готові прийняти в родину чужу дитину, - повідомила Жанна Володимирівна. На даний час службою у справах дітей райдержадміністрації проводиться робота щодо створення в районі дитячого будинку сімейного типу. Кандидати на створення сім’ї пройшли  навчання в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та отримали позитивні рекомендації.

Про підсумки проведення призову на строкову військову службу в квітні- травні 2018 року доповів Мяло Олександр Валерійович – заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділу Рожищенського районного військового комісаріату. Планове завдання по відправці молодого поповнення у війська для Рожищенського районного військового комісаріату складало 24 чоловік. До військових частин відправлено 27 (112,5%) чоловік.  Краще була організована робота в Ворончинській, Береській, Доросинівській, Городинівській та Сокільській сільських радах. Гірше проводилась робота в Пожарківській, Іванчицівській, Немирській, Луківській сільських радах та Дубищанській селищній раді. На засідання призовної комісії не з’явились – 417 чоловік (48,3% від підлягаючих виклику на призовну комісію). Основними проблемними питаннями з організації і проведення призову громадян України на строкову військову службу є небажання громадян України на даний час проходити строкову військову службу, а також неможливість відправляти у військові частини громадян 18 та 19 років, - відзначив доповідач. Голова районної державної адміністрації в свою чергу зауважила про необхідність застосування всіх передбачених законодавством методів впливу, як до посадових осіб органів місцевого самоврядування, так і до громадян, які ухиляються від проходження служби.

військовий copy

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 305

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua